Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az x-epil terhességi teszttel...

Az x-epil terhességi teszttel kapcsolatban mik a tapasztalatok? (csak mert sokan szidják. Tényleg silány? )

Figyelt kérdés
szerintetek melyik a legmegbízhatóbb?
2014. márc. 6. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Én csak xepilt használtam, és sosem hazudott. Másik tesztről nem tudok nyilatkozni.
2014. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is azt használtam szerintem megbízható.
2014. márc. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én még sehol nem olvadtam olyat, hogy rossz lenne az x-epil . Eddig még csak olyanokat olvastam mindenhol, hogy mindenki ódákat zeng róla, hogy milyen megbízható.
2014. márc. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is így gondolom, de olvastam néhány kérdésre adott válaszban, hogy nem mutatta a terhességet, amikor másik már igen, aztán kíváncsi lettem többen is jártak e már így.
2014. márc. 6. 12:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó volt nekem is.
2014. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Eleg silany! Engem mar tobszor is jol becsapott. Volt halvany es meg eros pozitiv is.szinte minding kijon halvanyan.mar egy jo ideje nem hasznalom.
2014. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nemvárt előtt 2-3 nappal nagyon halványan de már pozitív volt, nekem csak pozitív tapasztalatom van vele!
2014. márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem megbízható. Annak ellenére is, hogy kinézetre tényleg silány. :) Kis vékonyka pálcika. De nekem eddig mindig az igaza mutatta, és a negatív illetve a pozitív is mindig teljesen egyértelmű volt, nem kellett sakkozni fölötte, fény felé tartani meg semmit.

Én amúgy nem olvastam róla nagyon negatív kritikákat, általában mindenki dicséri.

Persze van egy réteg, aki csak azt látja, hogy olcsó vacak, és ajánlja, hogy vegyél inkább drágább gyógyszertári tesztet. Aztán azokról meg azt a tapasztalatot olvasom a legtöbbet, hogy 10-es érzékenységük ellenére később jelzik ki a terhességet, mint ezek az olcsóbb, 25-ös, drogériában kapható tesztek.

2014. márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is csak pozitív tapasztalatom van róla. Igaz, itt a fórumozók között mostanában sok negatívumot hallok.


Talán egyszer fordult elő, hogy hibás volt a teszt, de ez melyikkel nem fordulhat elő?!

2014. márc. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mindenkin a köszönöm a válaszát
2014. márc. 7. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!