Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba vagy esküvő? Ti mit...

Baba vagy esküvő? Ti mit tennétek? A két legfontosabb dolog az életemben és döntenem kell!

Figyelt kérdés
Nagy dilemmában vagyok!5 éve vagyunk együtt párommal és el terveztük,hogy jövőre összeházasodunk!Párom 34 én 30 éves vagyok.Három éve szeretnénk babát és idén négy hónap után felhagytam az orvoshoz járkálással mert elegem lett!Tavasszal terveztem,hogy folytatom a vizsgálatokat.Nem védekezünk és most nem tudom,hogy esküvőig felhagyjunk a baba projektel(nem szeretnék nagy hassal állni az oltár előtt)vagy úgysem lesz ha már három éve semmi!
2009. dec. 13. 15:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia nekem 29 hetesen pocakkal volt az esküvőm és a baba a pociban is komolyan mondom mintha tudta volna örült nagyon!:-)Ugyhogy sztem hajrá nem fog zavarni..-)

Üdv 30 heteske.

2009. dec. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az én véleményem: mivel már másfél éve próbálkozunk, biztos, hogy a babát akarnám, mert terhesen vagy akár amikor megszületett, simán összeházasodhattok bármikor. De a baba ki tudja, hogy mikor jön össze... Sok sikert
2009. dec. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!Hírtelen mikor fel merűlt az esküvő téma el gondolkodtam mert kislány korom óta szeretnék férjhez menni szép fehér ruhában de el telt pár nap és mostmár tiszta lett előttem,hogy nem az az egy nap jelenti a világot,hanem az az édes kis gyermek aki legfőképp bizonyítja összetartozásunkat és akinek át adhatjuk minden szeretetünket!Gratulálok a kismamiknak és nagyon jó egészséget és sok boldogságot kívánok mindenkinek!!!
2009. dec. 22. 08:24
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 16 évvel ezelőtt januárban kérte meg a párom a kezemet és a következő nyárra terveztük volna az esküvőt. Aztán következő márciusban terhes lettem és azt mondtam, hogy nem akarom, hogy a rokonság azt higgye, hogy azért házasodunk össze, mert jön a baba. Ezért úgy döntöttünk, hogy mi a papírok és az esemény nélkül is boldogok leszünk ha lesz egy egészséges babánk. Így is lett. Az esküvőt 3 évvel később tartottuk meg, a lányom volt a koszorúslány!!!! tündéri volt. És az esküvő is meseszép volt, és azóta is örülök hogy a lányom ott lehetett a nagy eseményen.

Ma már 14 éves nagylány, én időközben elváltam és az új párommal 3 éve vagyunk együtt. Tavaly októberben megkérte a kezemet, csak 2014-re terveztük az esküvőt, és 8 hónap próbálkozás után tegnap pozitívat teszteltem. :) Tehát nagyon úgy néz ki, hogy ez a baba is megelőzi az esküvőt!

A babák jöjjenek csak akkor amikor ők akarnak! Az esküvő pedig ráér! :)


Ezzel azt akartam mondani, hogy a babatervezést ne add fel, főleg ha 3 éve próbálkoztok. Kezdd el tervezni az esküvőt, aztán lehet hogy előbb, lehet hogy később jön a baba. Lehet hogyha nem a teherbeesésre koncentrálsz most majd, hanem pl. az esküvőszervezésre, akkor nem számolgatsz, nem figyelsz és lehet hogy épp most esel teherbe. :) Drukkolok az esküvőhöz és a babához is. üdv.

2013. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!