Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal julisban lessz az...

A párommal julisban lessz az esküvőnk és nagyon szeretnénk már babát. De már az esküvő előtt szeretnék teherbe esni. A kérdésem pedig az hogy 2-3 honaposan mekkora lessz a has vagy az még nem fog látszani?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem 2-3 hónaposan még nem volt hasam, sőt fogytam az állandó hányingertől.
2009. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha feszesek az izmaid (lapos has),akkor nem látszik majd! Az én barátnőmnek 4hónaposan volt az esküvője és nagyon picit látszott,bár én már gyanakodtam,h az arca pufibb volt,nem volt észrevehető-köszönhető a jól választott ruhának is!
2009. okt. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Munkatársamon már 2-3hónaposan látszott, elkezdett kerekedni a hasa...De alapból vékony,52kg volt ahogy teherbeesett.
2009. okt. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen alkatfüggő, de szerintem 2-3 hónaposan még nem fog látszani.


Én vékony vagyok, 20 hetes terhes voltam az esküvőnk napján, és aki nem tudta, észre sem vette, alig látszott. (Amúgy a ruha szabásával is lehet csalni :), bár nekem karcsúsított ruhám volt, mégsem látszott, a kolléganőmnek 20 hetesen már majdnem nagyobb pocakja volt, mint nekem az utolsó hetekben.

2009. okt. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 10 hetesen kismamanadrágot vettem és tunikákat a brendonban...nekem volt pocim.
2009. okt. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én 13 hetes vagyok, de elég konkrét már a pocakom!

Persze a menyasszonyi ruhák nagyon szépen eltakarnak.

Csak azt nem értem, miért jó az, ha terhes vagy esküvődön? Lehet hogy végig émelyged vagy akár hányod az egészet! Nem tudsz annyit táncolni sem és lehet hogy olyan fáradékony leszel - mint a legtöbb kismama - hogy már este 8-kor aludni szeretnél!

2009. okt. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát az én esküvőm kerti parti lessz és nem szokványos esküvő lessz.És azt kérdeztem hogy mire lehet számitani.Ja és amugy nem én lennék az első aki terhesen megy férjhez.
2009. okt. 19. 15:27
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
"hát"-tal, "és"-sel nem kezdünk mondatot...a lesz 1 "sz".helyesíró programot használj legalább!
2009. okt. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

Kedves kérdező,ha nem te vagy az első aki terhesen megy férjhez,akkor miért kérdezed,hogy mekkorát nő a has?Hmm?

Nem mindegy,max úgy fogsz kinézni,mint Uma Thurman a Kill Bill-ben :))

2009. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A hasad valószínűleg nem lesz nagy az első 3 hónapban, de ha tudnád, milyen terhesen émelyegni, hányni, akkor valószínűleg nem vágynál arra, hogy terhes legyél az esküvődön. Szerintem kár lenne, ha életed legszebb napját megmérgezné a rosszullét és az ólmos fáradtság, csak azért, hogy 2-3 hónappal előbb szülhess... Szerintem mindennek megvan az ideje, de természetesen te döntesz, hiszen a te életed!
2009. okt. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!