Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 1 hete késik és szinte...

Ha 1 hete késik és szinte nincsenek terhességi tüneteim attól még lehetek terhes? Kell hogy legyen tünet kötelező?

Figyelt kérdés
Babát tervezünk a férjemmel. Szinte alig van tünetem pedig 1 hete késik. Annyi hogy egy icipicit érzékeny a mellem de szinte semmi. Illetve farkaséhség jön rám az autóban meg hányinger. De nekem nem szokott késni és most mégis 1 hét késésnél tartok. Akkor ez mi? A 4dik napon negatívat teszteltem x epilel ( az olcsóbb amiben 2db van ).
2013. dec. 19. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem is jó sokat késett, mire kimutatta a teszt, kb 1,5 héttel a késés után kezdett el hányingerem lenni, akkor derült végül ki, hogy baba van. Mondjuk nekem a mellem nagyon fájt már a nemvárt előtt is, úgyhogy én sejtettem, hogy valami van.

De egyébként hányinger és hasonlók nem kötelező "mellékhatások", van akinek egyáltalán nincsen. Viszont, mivel a 14. hétig én hányingeres voltam, ezért a kívánósság és farkaséhség csak azután jelentkezett, hogy ez elmúlt, leginkább félidőn túl...

2013. dec. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt semmi tünetem, csak az, hogy nagyon görcsölt a hasam, mintha meg akarna jönni. Kb. 1 hétig, de nem jött meg.

Az első babámnál iszonyat mellérzékenységem volt már egy héttel a nemvárt előtt. Most 9 hetes vagyok, és néha egy kis hányingeren kívül semmi tünetem nincs.

2013. dec. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. dec. 20. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem se volt semmi 1-2 kajától hányinger, kb ennyi:) mellem se feszült, 10.hétre látszódtak át az erek.
2013. dec. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 FKKTorp ***** válasza:
Mikorra nem várod? Szerintem csinálj újabb tesztet, ha még nem jött meg, mert 2naponta duplázódik a HCG hormon.
2013. dec. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
13ra nem vártam és azóta se jön.
2013. dec. 21. 22:52
 7/7 FKKTorp ***** válasza:
Két naponta tesztelt újat! :-) Aztán mesélj, mi lett az eredmény.
2013. dec. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!