Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjemmel együtt kislányt...

Férjemmel együtt kislányt szeretnénk! Milyen módszerek praktikák vannak amivel ez megvalósitható? Esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Küldök privit!
2014. márc. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Állítólag a "lányos" spermiumok tovább élnek, így ha a peteérés előtt 1-2 nappal vagytok együtt akkor inkább lány sikerül. Nálunk így volt, bár nem direkt,nem számolgattunk.
2014. márc. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2014. márc. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de nekem is jöhetne valami praktika :) akár privátban is. Nekünk van már egy kisfiúnk és mi is lányt szeretnénk :)

Amúgy én úgy tudom, hogy a hüvely savas meg lugos közegétől is függ. Nem vagyok benne biztos, de a savas közeg a lányoknak kedvez

2014. márc. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt van minden, aminek van tudományos alapja:

Ovuláció előtt 2-3 nappal együtt lenni, utána már nem. (A lányos spermák lassabbak, de hosszúéletűbbek.)


A leendő apuka forró fürdőt vegyen majd rögtön utána hűvös szobában legyetek együtt.


Te csinálj ecetes hhüvelyöblögetést. Ne ijedj meg! Egy evőkanál ecet kell egy liter vízhez. Minimálisan lesz csak savas, nem fog marni, nem teszi tropára a hüvelyflórádat. (A lányos spermák a savas közeget bírják, és a bázisosat nem. A fiús spermák pont fordítva. Így a csajok fognak életben maradni.) Valaki az előflórás natur joghurtos tampont ajánlja helyette. Ha ezt választod, akkor az aktus előtt fél órára tedd fel a tampont.

Az ecetes vagy joghurtos "kezelés" után fél órán belül legyen meg az aktus.


Misszionárius pózt alkalmazzatok. (Akkor nem kerül fel annyira a sperma, és mire a lányok odaérnek, addigra a fiúk kidőlnek.)


Amit addig tehetsz, hogy egyél sok magnéziumban és kalciumban gazdad ételt, és kerüld a nátriumba és káliumban gazdag ételeket. (A fiút akaróknál pont fordítva.) Én pl. Mg és Ca pezsgőtabit iszok.

2014. márc. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolso!koszi ezeket kiprobalom,3 fiam van eddig :-D

Kérdező en csak az tudom h nekunk mindegyik félidőben fogant!

2014. márc. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy a 3. válaszoló által linkelt videóban szereplő praktika jó lehet erre. Dr Czeizel nem nagyon szokott hülyeségeket mondani. A módszer nyilván nem 100%-os, de olyan 70-75% körüli a siker aránya. Ecetes hüvelyöblítés aktus előtt kb. fél órával, és lehetőleg az ovuláció előtti 72 órában történjen az együttlét.


Tapasztalatom még nincs, de hiszek benne hogy működhet így.

2014. márc. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nekem 2 fiam van,mi is szeretnénk kislányt:)


De az jutott eszembe,hogy nem csak az számít,hogy fiú vagy lány,hanem hogy melyik a legéletrevalóbb sperma nem??

Szóval van aki tényleg próbálkozik,ilyen hüvelyöblögetéssel,hogy a fiús spermák kevesebben legyenek??Nem az a cél, hogy az jusson el,ami a legéletrevalóbb akár fiú,akár lány??


Amúgy a pé előtt 2-3 nappal együttlétet hallottam én is.

De mondjuk nekünk másodjára pont így lett fiunk:))Nem próbálkoztunk a lánnyal,csak kb 2x tudtunk együtt lenni abban a hónapban és az a peteérésem előtt volt pár nappal.Mondjuk 2. fiam tényleg eléggé akaratos, kitartó,ez genetika :DD

2014. márc. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

mi a czeizel féle módszert alkalmaztuk, meg szinte mindent amit az 5-ös válaszoló írt. mi lányt terveztünk, a barátnőmék fiút. ők is ezekkel a módszerekkel trükköztek fiúra gyúrva.

ezekkel a módszerekkel éppenhogy nekik lányuk lett, nekünk meg éppen fiunk.

2014. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9, Czeizel szerint ezekkel a módszerekkel az 50% esélyt 75-re lehet felvinni.

Úgy látszik ti beleestetek a 25%-ba.


Ha valakinek nem jön össze, akkor az csak max. addig bánkódik, míg a karjába nem adják a babáját! :)

2014. márc. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!