Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tegnap volt először pozi a...

Ha tegnap volt először pozi a ovu teszt, és tegnapelőtt meg tegnap is együtt voltunk, az jó szerintetek? Kinél mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez biztató! :)

Bár pontos tapasztalatot nem tudok neked mondani,mert csak most először próbáltam ovu tesztet én is.

Jövő hétre nem várom, úgyhogy akkorra már tudok neked tuti választ adni.

2013. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszike.Kíváncsi vagyok!Mindenképpen szólj!Te hogy csináltad az ovu tesztet?És aszerint hogy bújtatok ágyba? (Már han em vagyok indiszkrét)Sokan mondják hogy 2 naponta kell ilyenkor akciózni,de fene tudja...lehet nem árt ha ráerősítesz minden nap,nem? :D
2013. máj. 31. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Kora délutánonként végeztem el a tesztet az előírtaknak megfelelően.

Aztán aznap, hogy pozitív lett reggel és este is együtt voltunk a férjemmel.

Utána 2 naponta. :)

Majd megírom, hogy sikerült-e!

2013. jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenképpen!Nekem tegnapelőtt és tegnap volt pozi,ma már nega.Azt olvasgattam itt,hogy az első nega napon van a tüszőrepi.Úgyhogy ma rágyúrunk. :D

Drukk neked!

2013. jún. 1. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!