Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért ártalmas a cola a...

Miért ártalmas a cola a terhes és a teherbe esni kívánó nőknek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:

nem csak rájuk nézve az.

De náluk azért kéne hanyagoli, mert ilynekor minél egészségesebbnek kell lennie, minél jobb táplálékot bevinni.

A kólában egyedül a víz nem káros, a többi igen.

2009. dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
igen,a cola mindenkinek egészségtelen.de mindenféle cukros,szénsavas üdítőital,ugyanis foszforsavat tartalmaznak,ami elvonja a D-vitamint a szervezetből,ami segíti a Kalcium beépülését a csontokba.én így tanultam.
2009. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
azért mert a kóla elvonja a kálciumot a szervezetből, amire igen agy szüksége van egy terhes nőnek.
2009. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

A cola-ban koffein van, egyedül ez lehet ártalmas terhesség idején, mondjuk ha nagy mennyiségben iszod...


Amúgy a cola negyvenvalahány GYÓGYNÖVÉNY kivonatából készül, egy nagy baromság, hogy ártalmas lenne!!!

(Egy hülye valamikor kitalálta, és mint minden baromság, ez is gyorsan elterjedt.)


Azt is egy idióta kretén találta ki, hogy "ártalmas-a-gyomorra-mert-a-vasat-is-szétrágja"... 8-P


Tegyél egy pohárba kólát, dobj bele egy szöget : semmi baja nem lesz 2 év múlva sem!!! :D


Nyugodtan igyál kólát, semmi bajod nem lesz tőle, én is imádom, már 30 éve vígan iszom, és makkegészséges vagyok (talán pont emiatt).

2009. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hm. Napi 2-3 pohár kóla mellett estem teherbe igen könnyen, pedig 30 felett vagyok már.


De hát manapság már levegőt venni is egészségtelen... Most akkor tartsam vissza a lélegzetemet? :-)

2009. dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2009. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
anyósom végigkólázta a terhességét a párommal, és semmi baja nem lett. de nem tudom mennyit ivott. azt kívánta
2009. dec. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nehogy már azt próbáljátok bizonygatni, hogy a kóla egészséges, tele van szinezékkel, szénsavval, cukorral, koffeinnel, stb. Nem életveszélyes, de mindenképp káros. Az meg, hogy kólás nők egészséges babát szültek normális, hisz a cigi meg a pia károsabb mégis előfordu teljesen ép baba. De! ha csak 1% esélye is van annak, hogy káros lehet a babára érdemes elgondolkodni, hogy megéri-e szeretni...


Káros az összes mesterségesen elóállitott élelmiszer, terhesség esetén (de egyébként is), ezekből ajánlatos minimális mennyiséget fogyasztani!!!

2009. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!