Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire ártalmas a Cola a...

Mennyire ártalmas a Cola a babának?

Figyelt kérdés
Nem fogyasztom rendszeresen,de van mikor nagyon megkívánom!Van hogy hetekig nem iszom,aztán van hogy egy héten 2-3x egy pohárral megiszom.Aztán megint hetekig semmi.Szerintetek?
2008. ápr. 25. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent eltúlozni,ha kívánod akkor igyál.Az a lényeg,hogy ne egyfolytában ezt igyad!
2008. ápr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyira nem nagy baj...ha nem állandóan kólán élsz,akkor nem lesz baj.Én pl a sörrel vagyok ugyanígy:)
2008. ápr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azon kívűl hogy kicsit fel pörög tőle a babád mert koffein van benne, meg kicsit műanyag az egész azon kívűl nem ártalmas.Sajnos én nem ihattam, mert diabetese vagyok, de ittam a cola lightet néha én is, mert nekem is jól esett.És én kifejezetten örültem hogy olyankor kicsit többet mozgott. Nem kell annyira komolyan venni mindent, hány drogos szűlő vállal gyereket, az inkább ártalmas és felhábórító. Gratula a babóhóz. 40 hetes kismama
2008. ápr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom!!!További szép napot nektek,és boldog babovárást!!!
2008. ápr. 25. 11:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia,nyugotta idd meg azt a heti 2-3 pohár kólát.Ami jól esik neked azt nyugottan igyad meg.Én meg naponta iszom kávét,és sajnos néha kólát is,de csak keveset.És még eszek olyan dolgokat ami állítólag tiltva van a kismamának (Kolbász,lágytojás,mák stb.Régebben nem volt ilyen hogy mit lehet mit nem,a cigaretta,a drogok stb ezek tényleg ártalmassk,de a heti 2-3 pohár kóla nem.Nagyon boldog lennék ha csak ennyivel mérgeznék a babájukat!!!!Üdv 33hetes kismama.
2008. ápr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én a cola nélkül nem éltem volna túl az első 4 hónapot. Folyadék csak az maradt meg bennem.

Most meg annyira alacsony a vérnyomásom, hogy megint colázok. Igaz nem iszom meg 1 litert 1 nap csak felet:)

Néha a sört is megkívánom, de az csak egy kicsi pohárraliszom. Szerintem nem ártok vele.

31 hetes kismama

2008. ápr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is csak remélni tudom, hogy nem árt a kóla, mert többször iszogatom én is, de nem csak 1 pohárral...
2008. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!