Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik cola ízű, gyermeknek...

Létezik cola ízű, gyermeknek nem ártalmas üdítőitalt?

Figyelt kérdés
Megkóstolta és nagyon ízlik neki, de az igazit nem szeretném egyáltalán neki adni, elég ha magam rombolom vele. Ezért kérdem, hogy ismer valaki ilyen ízű üdítőitalt, amit gyermekek is fogyaszthatnak?
2011. ápr. 19. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Létezik a Jupik Cherry colája, az én kisfiam is ezt issza. :)

[link]

2011. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én nem ismerek. de jól teszed hogy nem adsz neki. Ki adna a gyerekének cukorral teli koffeines vízkő lemaró folyadékot. hehe
2011. ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy ami már cola ízű, az olyan édes is.

Magyarul tele van cukorral

2011. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bolero italpor, cola ízű, 1-1.5 l szénsavas ásványvízben feloldva. Vagy a Jupik, illetve van még egy sportkupakos almalé, ami cola ízű, Figo a neve.
2011. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsó válaszolóhoz:Bolero italpor.Cukormentes,1.5 l vízhez adandó italpor.Ezt még nem próbáltam,de sok féle ízt igen(alma,eper,narancs,citrom, stb)
2011. ápr. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért a Bolero szerintem nem igazán egészséges se gyereknek, se felnőttnek. Ha cukormentes, az azt jelenti, hogy tele van édesítővel (különben mitől lenne édes?), akkor már inkább a cukor, mint az édesítőszerek, nem? A cukor igaz, hogy nagy mértékben egészségtelen és káros, de legalább egy természetes dolog, de az édesítőszerek nagy többségéről ez nem mondható el.
2011. ápr. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, közben kaptam ismerősömtől egy házi kóla receptet, azt ki kell próbálnom! :)
2011. ápr. 20. 08:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja, Bolero mi? Nézzétek meg mi van benne, az csak egy dolog, hogy édesítő van benne, de aspartam!! Ami a legborzalmasabb átkok egyike, csak nézzetek utána.

Egyébként a kérdésre annyit mondanék, hogy szerintem, ha még házi készítésű colát is adsz neki, már azzal hozzá szoktatod az ízéhez, onnan már csak egy lépés az igazi cola, ami lássuk be nem gyereknek való.....felnőttnek se nagyon. Nem vagyok megrögzött egészségkövető, jómagam is nagyritkám megiszom egy pohárral, de tisztában vagyok mi van benne..... csirkecomblemaró.... szóval értitek...

2011. ápr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Panik válasza:
Bolero egyszer "kifutott" és megmarta a járólapot.De olcso. :)
2013. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!