Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, mi lehet ez?...

Lombikosok, mi lehet ez? Kicsit meg vagyok ilyedve, bár tudom nem sikerült.

Figyelt kérdés
3db 3napos embriokat kaptam vissza.Ma vagyok et+13.napon.Napi 1ampulla progeszteron injekcíót használok és 2szem Utrogesztánt.A tesztem negatív,tudom nem sikerült.Egész nap szédülök.Tegnap elkezzdtem barnázni(et+12).Az eddigi lombikjaimnál mindig et+14.napra jött meg még utro mellett is és rendesen.Most meg szívárgok,de nem mondanám menstruácíónak.A hasam fel van puffadva.Mi lehet ez?
2014. márc. 9. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is változóan jött meg, amikor nem sikerült. Volt, hogy még teszt előtt, volt, hogy 4-5 nappal utána. Volt, hogy csak pecsételtem pár napig, máskor meg elöntött. Neked is meg fog jönni valószínűleg. Ha nem vagy jól, szerintem hívd fel az orvosodat holnap.

Kívánom, hogy mihamarabb összejöjjön a baba. Nekem 8 lombikom volt, most itt uzsonnáznak az ikreim...

2014. márc. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kedves első gratulálok az ikrekhez.Én azért nem értem ezt a vérzést,mert eddig nem ilyen volt mindig egyformán elöntött a vér.És a haspuffadás mitől lehet?
2014. márc. 9. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem szintem minden lombiknál máshogy volt. Volt amikor egyáltalán nem jött meg progipótlás melett volt, amikor et+14en jött meg, de olyan is, hogy et+9en.

Viszont a puffadás és rossz lét akár hyperstimus tünet is lehet.

2014. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
most nagyon odafigyeltem a hyperstimura,a tegnap kivételével.Napi 40dkg hust ettem 3liter víz mellett.Sajnos a tegnapi nap kikészültem,mert ugye nega lett a teszt és egész nap sírtam,nem igazán ettem,de előtte is megvolt a haspuffadásom mikor rendesen ettem a hust.Beültetéskor se vizem nem volt se nem volt nagy a petefészkem.
2014. márc. 9. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Van, hogy az emberi hiába figyel oda. Sajnos erről tudnék mesélni, de reméljük nem ez van nálad.
2014. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Most az utolsó lombiknál nekem ugyanez volt! Nagyon puffadtam, ET+9 naptól barnázgattam, de nem jött meg rendesen! Mikor abbahagytam az Utrot, kb 2-3 nap múlva megjött és ezzel párhuzamosan a haspuffadás is csökkent, majd teljesen elmúlt! Azért szerintem hívd fel a dokidat, én is azt tettem, mert az előző kettőnél nekem sem voltak ezek a tünetek!
2014. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!