Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek erről lemaradtunk?...

Szerintetek erről lemaradtunk? Késő, ha ma együtt leszünk?

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 14. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy nem mindig ugyanabban az időben méred a hőd,ezért tűnik olyan össze-visszának a görbéd.

Meg nem tudom mondani mikor volt ovud.

Hátha a többiek okosabbak lesznek!

2009. dec. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ált 6-kor kelek, de 4 napig szabin voltam. Azt nem tudom, hogy baj-e, hogy az ovu idején nem tudtunk együtt lenni. A mai is necces. Férjemnek kicsit betelt a pohár
2009. dec. 14. 08:54
 3/10 anonim ***** válasza:

Megint Én!

Ahogy nézem 2 naponta együtt voltatok a necces napokon,de biztos nem akkor volt ovud amikor a program behúzta.

Lehet a 20-22. nap között volt ovud,ha már nem esik le a hőd innentől.

Miért telt be a pohár a párodnál??

2009. dec. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem már megvolt az ovud, tegnap. Abból látom, hogy a hőd megemelkedett. ha megemelkedett, akkor ez azt jelenti, hogy a pete kiszabadult a tüszőből, a tüsző pedig elkezdte a progeszteron termelését (ez az, ami felnyomja a hőt).


A 11-ig szeretkezés jó lehet ehhez, hiszen a hímivarsejtek nagyon ellenállóak és több napig is elélnek. A mai szeretkezés már nem a babáért menne, hanem kettőtökért, az élvezetért.


Azért borult ki a pohár, mert a babáért "kell" szeretkeznetek?

2009. dec. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen....:( eddig havi egyszer voltunk együtt és végigveszekedtük az ovus időszakot...most minden csodásan ment egészen addig, hogy elértük a kritikus pontot....és egyszerűen nem ment neki....persze ettől kiborultam...zokogtam....tisztára mint egy idegbeteg:( ami megint nem tett jót....hónapok óta stimulálnak és erre amikor kéne, nem vagyunk együtt....majdnem külön alvás lett a vége...de sajnos így sem sikerült együtt lennünk és ezért írtam, hogy a mai is bajos. Az a baj a 11-vel, hogy akkor sem sikerült teljesen eljutnia, csak picit, hogy ez mit jelent...azt nem tudom, de állítása szerint kevesebb lett és én is így éreztem....
2009. dec. 14. 10:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Ismerős szitu. Én férjem sem bírta, amíg "tenyészbikaként" kezeltem és elvártam tőle az orgazmust. Nagyon sok szeretkezésünk végződött ezért az ő részéről frusztrációval (ez ma se fog összejönni), az én részemről sírással.


A gond az, hogy minél többször nem sikerült neki elmenni, annál jobban félt a következő kudarctól, és annál biztosabb is volt benne, hogy legközelebb se sikerül majd neki. Előfordult, hogy sorozatban 6-8 alkalommal nem sikerült, ami azért, valljuk be, ijesztő. Végül már féltettem őt magamtól, hogy én okozok kárt a szexualitásában azzal, hogy annyira elvárom tőle a spermát.


A mi esetünkben az vált be, hogy

1) eldöntöttem: nem várom el tőle az orgazmust. Ez így fair, hiszen ő se várja el tőlem, és nem esik kétségbe meg nem hibáztat, ha nekem nem sikerül elélveznem. A szeretkezéseinknek az elsődleges célja a kapcsolatunk erősítése és kölcsönös örömszerzés lesz.

2) nem árulom el neki, hogy mikor vannak az esélyes napok. Csak elcsábítom. És ha nem hagyja magát, akkor ejtem a témát. Ha kimarad egy hónap emiatt, akkor kimarad, de nem kockáztatom, hogy erekciós-orgazmusos problémái legyenek belőle miattam.


Nagyon nehéz volt csak várni és nem követelni, de ebben a hónapban végre helyrejött a szexuális életünk. Ismét örömöt nyújtott mindkettőnknek. Nehéz volt eltitkolni előtte, amikor az ovuteszt pozitívra váltott, majd negatívra, és tudtam, hogy aznap hajnalban kiszabadult a pete, peregnek a percek, órák, már csak ez az egy nap van... De megérte várni és nem erőltetni. Mert ezen a napon fogant a babánk.

2009. dec. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

jajj gratulálok!!!


bárcsak nekem is menne....

jövő hónapban elvileg továbblépünk...meddőségi központ...meg ki tudja, a dokin múlik...de szerintem csak együtt kellene lennünk a megfelelő időben..


egyszer már sikerült a baba, csak elhalt a 9.héten

2009. dec. 14. 11:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Első és második vagyok ismét!

Nálunk is az a szitu,hogy nem azért nem sikerül mert bajunk lenne,hanem nem jó az időzítés! :((((

De majd csak elcsípjük egyszercsak!!! :))

Fel a fejjel,még nincs veszve semmi!!

Nekem is 9 hetesen halt el a babám!:((

Immár 7 hónapja,de 4 hónapja meg csak bénázunk!

Drukkolok nektek!

2009. dec. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, a babáért együtt kellene lenni a megfelelő időben. De mindez nem számít, ha a kapcsolatotok meg rámegy. Borzasztó tud lenn, ha az egész életetek a "gyerekcsinálásról" szól egymás szeretete, az egymásrafigyelés helyett.


Tudom, mélységesen megértem, mennyire szeretnél már babát. Mégis azt tanácsolom, hogy okulj az én hibámból. Nekünk majdnem ráment a szexuális életünk, pedig csak el kellett volna engedni a témát. Amint a férjem nem érezte, hogy követelek tőle, máris meitn minden, mint a karikacsapás.


Ha később meddőségibe mentek, akkor a teher a férjeden még fokozottabb lesz - és még fokozottabb rajtad a felelősség, hogy ne csak erről tudj beszélni, ne csak erre legyen időd, figyelmed, hogy ne csak erről szóljon az életetek.

2009. dec. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

:( igen, tudom....


ebben a hónapban is összejött sokszor....de kicsit motorikus lett....semmi előjáték, csók....én csábítom el őt, de ő még egy simogatást sem enged meg magának. Ez amúgy a mostani hétvégéig csodásan megfelelt, sőt úgy éreztem minden megteszünk a sikerért és aránylag jól is szórakozunk közben.....csak ez nem működik sokáig.Nekem sem

2009. dec. 14. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!