Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, ha a sikeres...

Lombikosok, ha a sikeres beültetés után volt haspuffadásom, most a tesóprojektnél nincs, szerintetek nem sikerült?

Figyelt kérdés
Ma vagyok ET+6 napon. Viszont az elõzõ stimu után volt, a mostani fagyibaba. Tehát csak egy tüszõrepesztõt kaptam.
2014. márc. 12. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
nem ezen mulik. z elsönél valószinüleg a stimu miatt volt mivel az most nem volt igy azzal is lehet magyarázni ha most nincs. de nincs két egyforma beültetés nincs két egyforma stimuláció és nincs két egyforma terhesség sem. tehát semmi ilyen tünet nem mérvadó. Ahogy az is gyakori hogy valaki mondjuk egyik terhességét végig hányta a másiknál még hányingere sem volt. Ettől még mindkét terhesség rendben van. Lassan viszont tesztelhetsz mert gondolom ost nem 2-3 naposan kaptad vissza. Igy a tezst is elöbb mutatja. egyik ismerösömnek egy 6 napos fagyibabát tettek vissza és ET+4. napon már pozitívat tesztelt.
2014. márc. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia! Lombikos vagyok, 26 hetes kismama. volt sikeres fagyibabás beültetésem, abszolute nem puffadtam, ahogy most sem, pedig ez stimus volt. mégis itt boxol a pocakomban a kisfiúnk:-)
2014. márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!