Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy babat varok?

Lehet, hogy babat varok?

Figyelt kérdés
Kb. 2 eve babat vartam es sajnos elveteltem. Akkor ugy 1 evet probalkoztunk amire teherbe estem, Ugy dontottuk azutan picit szuneteltetjuk es megint fogamzasgatlot szedtem mostanaig, vagyis mult honap februarig. Most 15-dik napja volt meg az utolso menzeszem. Lehetseges az, hogy ilyen hamar teherbe essek??? UGy ertem, hogy legutobb egy evet probalkoztunk mire osszejott. Amikor terhes voltam mar az elso hetekben etvagytalan voltam, faradekony meg fajtak a melleim. Most ugyanezek a tunetek. Lehet ez a fogamzasgatlo megvonasanak tunete? Vagy az is lehet, hogy babat varok??? :)

2014. márc. 13. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán ha csinálnál egy tesztet az biztosabb lenne, mint az itteni válaszok. De igen, van rá esély! Sok sikert Neked! :)
2014. márc. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mind a kettő lehet, teherbe eshetsz az első védekezés nélküli hónapban is, de lehet még a tabletta mellékhatása is simán

majd a tesztelésnél kiderül, ha késni fog

2014. márc. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha mar elmult 12 13 napja az ovud akkor tesztelj es kimutatja :)
2014. márc. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én januárban hagytam abba, februárban nemvárt előtt 1 héttel már mindenféle terhességi tünetet produkáltam, késett 8 napot, de megjött végül. Pedig én is azt hittem összejött, mert olvastam sok esetet, hogy első hónapban összejött a baba. Most éreztem az ovumat, vasárnap, szóval 24re nem várom, remélem most összejött. Elkezdtem szedni 2 naponta Femibion 800-at is. Drukkolok neked, de szerintem a 2. hónaptól már több esélyed lesz.
2014. márc. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is összejött az elsö honapban.de ha 15 napja jött meg utoljára akkor most van kb. peteérésed,most kéne együtt lennetek nem????
2014. márc. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!