Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az ovu teszt pozitív 2...

Ha az ovu teszt pozitív 2 napig és mi kihasználtuk plusz még a következő negítavat is akkor a legkritikusabb időben voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Már másodszor próbálom az ovu tesztet. A múlt hónapban a pozitív napon nem sikerült együtt legyünk és pont aznapra esett a pém.(hő alapján). Most 2 nap volt pozitív. Együtt voltunk a 2 pozitív és az utána levő negatív napon. Sajnos több együttlétet nem tudtunk összehozni, de itt beleadtunk apait anyait. A hőmet elég össze vissza mértem, mert tönkrement a lázmérőm. Szerintetek így van esély a babára? Elkaptuk az időt az ovu teszt szerint? Már annyi mindent olvastam róla...
2008. júl. 23. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a pozitiv napon és a következő napon voltunk együtt és elsőre sikerült. Reméljük nálatok is igy lesz.
2008. júl. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És akkor ugye mindegy hogy reggel vagy este szeretkezik az ember? Mert már hallottam hogy nem mindegy. Bocs a lökött kérdésért, de már olyan rég nem jön a manó..
2008. júl. 23. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:
szia.szerintem sok esélyetek van.nekünk a második ovú tesztnél már összejött a baba.szerintem mindeggy mikor szeretkeztek.mondanak ezt-azt.a légyeg h ne görcsölj rajta annyit.biztos sikerülni fog.sok sikert nektek.szorítok.
2008. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem szólóhoz.Nem szabad görcsösen ragaszkodni hozzá,annál nehezebben jön össze!De nyugi mindegy hogy reggel vagy este,mivel a sperma életképes kb még 20-24 órát akár tovább is.Bár könnyű mondani h ne görcsölj rajta,hiszen én is alig várom a pillanatot már.
2008. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!