Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki beszélgetne velem...

Valaki beszélgetne velem erről? Továbbiak lent.

Figyelt kérdés

Nagyon nagy gondban vagyok. Soha nem voltam felelőtlen a védekezésnél, de most egy átmulatott éjszaka után sajnos valahogy bennem maradt az óvszer. Az aktus péntek hajnalban történt. Mivel reggel eljöttem, ezért csak vasárnap vettem észre, mikor távozott belőlem... Azonnal doki, Escapelle tabletta. A bevételkor 63 óra telt el az eset után. Tehát 72 órán belül voltam...viszont sok helyen olvastam, hogy ilyenkor nem hat már. Mióta bevettem 'furán' érzem magam, bár nem fáj a mellem, nem is duzzat, viszont az alhasam fájdogál és ma reggel arra ébredtem mintha bepisiltem volna, elég nagy mennyiségű vizes-fehéres folyásom volt, amit nem értek. A méhszájam zárt és kemény, nem tudom ez jelent-e valamit. Az aktus időpontjában a ciklusom közepén voltam, bár a számított ovuláció csak 16.ára ígérte a peteérést, a nyákvizsgálat alapján az már hétfő-kedden megtörtént. Szóval elvileg nem volt már érett petesejtem. Aztán ott van az a dolog, hogy szerda óta elég sok alkoholt fogyasztottam, ami szintén befolyásolja a megtermékenyülést, szóval nem tudom, valahol érzem, hogy nem lehetek terhes, de mensimig és az értekelhető teszteredményig is legalább két hét van. A nőgyógyászom és az a doki is aki felírta a gyógyszert, megnyugtatott, hogy minden rendben lesz. A baj másik fele, hogy közben nagyon komoly húgyúti fertőzésem lett, amire antibiotikumot kaptam. Ezt a gyógyszert azonban terhesség alatt tilos szedni, mert állatkísérleteken bizonyított, hogy károsítja a magzatot. A vicc, hogy egy és ugyanazon doki írta fel mindkét gyógyszert, mégpedig egy olyan háziorvos, aki nőgyógyász is. Szóval elég bonyolult a helyzet és rossz, mert ha terhes vagyok, akkor a másik gyógyszer árt a babának, de akkora fájdalmaim vannak a fertőzésem miatt, hogy muszáj beszednem az antibiotikumot. Jó lenne, ha valakivel beszélhetnék erről, de örülök, ha valaki egyáltalán végigolvassa ezt a litániát. Szóval NEM az a kérdésem, hogy terhes vagyok-e, mert azt csak a teszt vagy a doki mondhatja meg kb 2 hét múlva. Csak jó lenne tudni, más hogy látja a helyzetem.

Szaloncukorka


2009. dec. 15. 09:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, ki fogom próbálni. Szerencsére estére jobban lettem. :D
2009. dec. 15. 23:21
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi a ..? szóval pénteken benned maradt az óvszer és vasárnap vetted észre?? Dugásnál hogy nem tünt fel???
2010. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Azért nem vettem észre, mert nem voltam józan, és a partnerem azt mondta biztos levette. Ennyi. Nem éreztem semmit, hogy ott lenne. Mivel nem ismertem, nem tudtam megkérdezni, hogy végül megtalálta- e az óvszert.
2010. jan. 5. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!