Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar a harmadik honap telt el...

Mar a harmadik honap telt el es nem sikerul?

Figyelt kérdés

Endometriozis mutetem volt kulonbozo ossze novesek.

Gyogyszert nem kell szednem. A ciklusom is azota megvaltozott .

Ha mar harom honap eltelt akor mar nem is fogok teherbe esni?


2014. febr. 25. 12:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért ne ? Van akinek évekig sem sikerül. Mi egészségese és fiatalok voltunk mindketten mégis 2 év után jött össze a 2. gyerek.
2014. febr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Huhaa akor jo sokat kelett varnod.

En pontosan ketto eve vartam .megvolt a mutet most harom honapja es meg semi ;-(

Szoval tob mint ket eve varunk a babara.

2014. febr. 25. 12:23
 3/15 anonim ***** válasza:
Teljesen egészséges embereknél egy év után kezdenek el egyáltalán vizsgálódni. Tessék kicsit tájékozottabbnak lenni...
2014. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nekem mar megvolt a vizsgalatok.es ide jutottam endometriozis volt a haterben.

Es epp ezert irtam ki a kerdest h tajekozodjak masok tapasztalatat is szeretnem halani akik esetleg ilyen muteten estek at.

2014. febr. 25. 12:44
 5/15 anonim ***** válasza:
Párodat már vizsgálták, hiszen ehhez is ketten kelletek?
2014. febr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Meg nem.vizsgaltak.
2014. febr. 25. 13:09
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát ha már több, mint két éve vártok, és téged már kivizsgáltak és a műtét után azt mondhatni, hogy minden ok, akkor lehet érdemes lenne a párodnak is elmenni egy spermavizsgálatra
2014. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem teljesen oke mert a ciklusaim 22-23 naposak lettek es elotte barnazom is es minimalisan van meg.rovid ciklusaim miatt lehetseges h nem esem teherbe?! Nemtudom.
2014. febr. 25. 13:21
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha nem rendezett a ciklusod, az is probléma lehet. Nem tudom mennyi idő, míg a műtét után helyreáll. Peteérést nézett a doki uh-val és vérvétellel?
2014. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Gen volt ultrahag .15 ciklusnapon 3 mm mehnyalkahartya es egy db 6 mm tuszo volt.azt mondta ere a doki h ez jo ertek.

Vervetelre marciusba megyek.

2014. febr. 25. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!