Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek hátrahajló méhe van....

Akinek hátrahajló méhe van. Mennyi időbe telt mire sikerült teherbe esnetek? Es hogy?

Figyelt kérdés

2014. márc. 16. 20:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mi a 3. Próbálkozos hónapban , de előtte egyet a betegség miatt ki zártunk, mert nem tudtunk együtt lenni annyira beteg voltam, igy szinte a 2 próbálkozás után sikerült, keves együttlettel csak kétszer tudtunk egyutt lenni gondoltuk, hogy na most biztos nem fog sikerülni :D

De sikerült, mert nem görcsoltem ra mint az előző hónapokban, nem is volt idom azzal foglalkozni, hogy mi most próbálkozunk es szeretnénk babat.

Pedig nekem is hátrahajló méhem van.

En az együttlét után nem keltem fel/ ki az ágyból es általában elalvás elott voltunk egyutt.

2014. márc. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!