Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hetesen kezdenek kb....

Hány hetesen kezdenek kb. jelentkezni a terhességi rosszullétek? (hányás. Stb) és hány hetes korig tart kb?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 08:25
 1/1 anonim ***** válasza:

A hányás nekem pontosan egy héttel a nem várt elott volt, utána hányinger álmosság- fáradekonyság, has szurkálás . Ezek elmúltak olyan 6 hetesen utána jött a reggeli rosszullét ami deltan este is azaz a nap bármely szakaszában előjött nálam. Hamarabb elfáradtam bármit csináltam éhség érhet továbbra is maradt.

Most leszek 10 hetes és most mar szerencsére ritkán vagyok rosszul. Fáradtság az szerintem végig maradni fog, de mar nem olyan vészes mint az első 2 hónapban, éhes is ritkábban vagyok, de sűrűbben mint mikor meg nem voltam terhes.

Ki tudja ezek meddig maradnak igy es ezek után mi jon elő. Remelem semmi es tünet mentes maradok.

Az idősebb terhes kismamák többet tudnának neked irni, de én is kiváncsi vagyok, hogy kinek mik a tünetei 10 hetes kor után :)

2014. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!