Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól jönnek a rosszullétek...

Mikortól jönnek a rosszullétek? émelygés, hányás stb. kinek mikor jelentkezett először? és h birtátok a munkát terhesen? ülőmunka, számitogép.

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:

második terehsségem.

nem hánytam nem voltam rosszul soha. nem mindenkinál jelentkeznek ezek a tünetek.

első babámmal 36hetes korig dolgoztam-ülő/irodai munka.

most otthon vagyok még a nagyfiammal, holnap lezsek 36hetes. hát mellette kemény fizikai-és szellemi munkát is végzek, kb az utolsó percig majd:)))

2012. jan. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

7 hetes voltam mikor az első rosszullétek jelentkeztek. 12. hétig tartott az erős rosszullét, utána még 1 hétig gyenge émelygés. A 14. hétre elmúlt minden. Mikor megtudtam már csak 2 hétig dolgoztam mert nehéz dolgokat kellett emelnem és emiatt sokat görcsölt a hasam.

33hkm

2012. jan. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

28 hetes vagyok és semmilyen rosszul létem nem volt!

Remélhetőleg így is marad!

22 hetes koráig nehéz fizikai munkát végeztem!

2012. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam a 7.héttől kezdődtek a rosszullétek és a 13.hétig tartottak.Inkább csak reggelente voltam rosszul,főleg mikor főzték az irodába a kávét,na annak az illatától minden bajom volt.De az Elevit segített csökkenteni a rossz közérzetet munka közbe,meg a főnököm küldött sétálni,levegőzni óránként 5 percet,így tudtam dolgozni.26 hetesen mentem táppénzre,mert nagyon nagy volt a hasam és olyan volt az asztalom,hogy nem fértem a számítógéphez,az asztalt meg nem cserélték ki ez miatt.
2012. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6 hetes koromtól volt hányingerem kb. 2 hétig, de inkább csak estére. 36 hetet már betöltöttem amikorabbahagytam a munkát. Én bírtam, semmi bajom nem volt.
2012. jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég hamar kezdődtek, kb. 5 hetes voltam (de akkor még nem tudtam, hogy babát várok), egyre rosszabb lett, volt hogy fel sem tudtam kelni egész nap, mert mindent kihánytam és elég gyenge voltam. Most 8 hetes vagyok, elkezdtem szedni a Gravidát és a Magnéziumot, most már csak reggelente vagyok rosszul (hányás reggelente megmaradt), de legalább nem egész nap. Amint megtudtam, hogy babát várok rögön beszéltem a főnökömmel. Mivel emelgetnem kell naponta többször és elég nehezet (20-30 kg), így már most itthon vagyok táppénzen. Szerencsére nekem nagyon rendes a főnököm, megérti.
2012. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 18 hetes vagyok, szerencsére elkerültek a rosszullétek. Viszont fejfájós vagyok, szóval ha fájt a fejem, azzal együtt jött a hányinger, hányás is, de csak 2szer eddig. én is irodában dolgozom, a 23. hétig maradok. hát igen, az ülőmunka nem tesz túl jót, sokat kellene sétálni, de este 6 után már nekem sincs kedvem, majd tavasszal pótolom, ha otthon leszek már táppénzen.

Jó babavárást!

2012. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!