Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A rosszullétek tényleg ennyire...

A rosszullétek tényleg ennyire rosszak, és ilyen soká tartanak? Nekem ezt senki sem mondta!

Figyelt kérdés
Folyton rosszul vagyok, egész nap, kivéve, mikor alszom. Egyszer sem hánytam, de folyamatosan hányingerem van, szagokra, ízekre, hirtelen mozdulatokra. Néha már egész testem beleremeg és olyan érzés, mintha elájulnék. Ilyenkor, ha kihányod magad, jobban leszel, vagy az sem segít? Van ötletetek, hogyan lehetne elmúlasztani, gyógyszerrel, vagy valami más megoldással? 6 hetes km.
2011. nov. 10. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:

nem mondta senki?persze,mert mindenkinél más,van akinél nincs is rosszullét.

nekem 16 hetes korig volt,van akinek végig.

2011. nov. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnállak és együtt tudok veled érezni, ugyanis én a 20. hétig folyamatosan rossul voltam, még korházba is kerültem a sok hányás végett. Csak én sajna aludni is alig tudtam a rosszullét miatt. Csak az infúzió használt. Még a deadelon se. próbálj többsör keveset étkezni, inkább a könnyű kajákat részesítsd előnyben, egyél sok gyümölcsöt ha lehet hidegen. Sok folyadék a lényeg, legjobb a mentesvíz. Próbáld ki a gyömbérteát. Valaki a hideg jégkockaszopogatásra vagy a kolára esküszik. Cocculine homeós bogy direkt jó terhességi hányingerre. Nekem sajna semmi nem vált be, de neked hátha. Kitartás és boldog babavárást. 29hkm
2011. nov. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia én 32 hétig voltam rosszul de én hànytam is volt olyan hogy meghànytattam magam mert annyi savam volt hogy teljesen fentvolt ba torkomba én megkönnyebültem töle de szerintem ez annyira nem jo ötlet föleg hogy te nem is hànysz de te tudod neked hogy jobb pihenj sokat és kitartàs mert megéri ;))) most hogy megszültem is van hànyingerem sajna gondolom ilyen se sok embernél van :O
2011. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem az elsővel semmi bajom nem volt! :)


Mosta másodiknál, az 5. héttől 3 nappal ezelőttig rosszul voltam!Folyamatosan egész nap, meg már olyan hajnal 4-től! :(Ma vagyok 14 hetes és 3 napja jól vagyok!Remélem már így marad!


De én nagyon boldog voltam a rosszulétektől,mert akkor sokkal kisebb a vetélés kockázata!A lányommal 4 hetes koromtól fekdni kellett fenyegető vetélés miatt (a 12. hétig) véreztem....STB!

Most meg ezek nem voltak!Inkább legyek rosszul 10 hétig de ne kelljen aggódnom annyit mint mikor a lányomat vártam!


Szóval mindennek van jó oldala is!


Lesz még rosszabb is hidd el!


23 hós kislány és 14 hetes pocakbabi anyuja

2011. nov. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem olyankor az jött be,hogy ettem egy kicsit...,vagy sokat.. :D

tegyél az ágyad mellé valami kis kekszet,és mielőtt felkelnél,rágjál egy 1-2 szemet..,vagy amit szeretsz azt

Esetleg ha szereted a hideg tejet,azt is kipróbálhatod

Dió,mogyoró bármi rágcsa jó lehet..ja a banán is nagyon tuti volt nálunk :)

2011. nov. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!