Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés utáni 3. naptól...

Emese19 kérdése:

Peteérés utáni 3. naptól kezdve 5 napig naponta többször elég erősen szurkált a bal oldalam. Hőm nem emelkedett meg annyira mint már ilyenkor amúgy is szokott, pé utáni 5. -6. napon ált. Ban már 37 körül szokott lenni. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

Hát nálam nem tom most mi a helyzet?!

Múlthéten előtti pénteken volt pé-em! Rá 3 napra elkezdett szurkálni a bal oldalam (azon az oldalamon volt az uh szerint a nagy petesejtem) és 5-6 napig minden nap naponta többször (elég sokszor) szurkált az az oldalam. És abban az 5 napból 2 nap este kicsit(!) hányingerem is volt. Semmi tünetem nincs, a hőm sem ment fel annyira pé után mint szokott, 37,0-37,1-ig fel szokott menni pár napon belül és mensi előtt 3 nappal kezd el csökkenni.

Ez a mostani görbém:


[link]


Ez pedig az előző:

[link]

Szerintetk miért nem ment feljebb a hőm? V most mivan?


2014. márc. 17. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép a görbéd és elég babagyanús. :-)

Ne aggódj ezen, simàn làtszik hogy volt ovulàciód. Drukkolok!

2014. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a drukkot! ;)

Azért is aggódom m 2 missed abom volt már! És nagyon nem szeretnénk ha a következő terhességemmel is baj lenne!!!

Augusztusban lesz az esküvőnk, addigra már jó nagy lesz a pocakom ha most összejön! :)

2014. márc. 17. 19:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a görbéd!:) Szerintem is babagyanús!
2014. márc. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!