Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fél éve próbálkozunk babával...

Fél éve próbálkozunk babával de még semmi. Ki az aki ugyanígy van? Valami 5let, h kövi hónapban sikerüljön?

Figyelt kérdés
Én vezetek görbét is,ha van nektek linkeljetek :)
2011. júl. 1. 23:08
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
szurkoljunk együtt egymásnak :)
2011. júl. 1. 23:15
 2/24 anonim ***** válasza:

Mi ugyanígy.

Én nem hőmérőzök, se hasonlók, csak folyton mániákusan várom a ciklus végét, hogy mi lesz :)

Nagyon nehéz....

2011. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Cickafarkű illetve palástfű tea megér egy-két próbát;)
2011. júl. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Vitamint esztek?

Használjatok ovu tesztet mi elsőre használtunk és ha nem használtunk volna nem lenne babó.Mert csodák csodájára menszi után többmint 3 héttel volt ovulávióm.Nekem hátra hajló mészájam van elvileg azzal nehéz teherbeesni(úgyhogy marad a gyetya állás,polcolt fenék).

2011. júl. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
mi is fél éve görcsölünk rajta. én már annyira, hogy akár a 21. napon este is képes vagyok menstruálni, ha negatív lesz a tesztem reggel. eljutottam odáig, hogy nem praktikázom. nem iszok semmilyen teát, nem hőmérőzök, nem figyelem a folyásom, a hőmet, stb.
2011. júl. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Én az Aviva-tornát kezdtem el ebben a hónapban, és nagyon bízom benne. Nem egy amolyan mai divatos "hókuszpókusz", ezért hiszek benne jobban.(illetve a működési elv, ami alapján garantálja az eredményt...) Na és a teák:a jó öreg cickafark és palástfű.

Ezenfelül a jóga is hasznos lehet, az ember megtanul egy kicsit befelé figyelni.

A görcsös akarás sokak szerint nem jó, de ugye szubjektív, hogy mi a görcsös... Sokat olvastam a témában, és azt szűrtem le, hogy az akarás nem befolyásolja negatívan az eredményt..

Sok sikert mindannyiunknak! :)

2011. júl. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Mi nem szedünk vitaminokat de most vettem egy PG/53-at (ovuláció figyelő mikroszkóp)Most egyelőre ez volt az első dolog amihez nyúltam így fél év után gondoltam már valami mást is kéne cselekedni.Azért nem árt ha tudjuk hogy működünk mi saját magunk,mert lehet valaki nem a szokott időben ovulál..Fél év nem sok idő,de idő az is akkor amikor azt hallod,h másnak meg elsőre v.másodszorra jön össze.És ez nem irigységből fakad! :)
2011. júl. 2. 12:07
 8/24 anonim ***** válasza:
Keress rá itt a gyakorikérdések.hu-n a pg53-mal kapcsolatos véleményekre. Sajnos nem túl jók a tapasztalatok vele. Persze sokaknak bejön, de még többen vannak, akinek nem. nekem ebben a ciklusban a menzi utolsó napja óta minden áldott nap páfrányos...
2011. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Hallottam olyan esetről is,amikor állandóan páfrány volt és az illető már terhes volt..de ne vedd kp-nek,csak ilyet is olvastam.én speci eddig karikákat láttam,és ma reggel csodák csodájára páfrány minta,és végülis most van itt az ideje,a 13.napon vagyok és most beleadunk mindent a párommal.Ha így sem jön össze,szerintem tényleg elmegyek maszek dokihoz,aki tényleg foglalkozik velem..
2011. júl. 2. 12:45
 10/24 anonim ***** válasza:
A maszek dokinál legalább emberszámba vesznek. Tudok ajánlani jó helyet, és rendes, hozzáértő dokit, ha esetleg szeretnéd.
2011. júl. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!