Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lenne kedve valakinek beszélge...

Lenne kedve valakinek beszélgetni h hogyan sikerült teherbe esnie vagy éppen h mivel próbálkoztok?

Figyelt kérdés
Olyan társaságot keresek akik mint mi is próbálkoznak összehozni egy babócát és szívesen beszélgetnének ebben a témakörben.
2014. márc. 18. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia .

Mi is probalkozunk eleg reg ota sajnos.egy par dolgon at estem mar.

Most egy hete iszom az (inofolic) port 2*1 .atol remelunk csodat.

Sok siker sztorit olvastam h sikerult vele.a dokimnak is v 3 kismamaja aki etol a portol teherbe esett.

Remelem segiteni fog :-) mar ugy varjuk a babat.

Es te kedves kerdezo miota probalkoztok es van neked is teherbeesesi problema?

2014. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bár én most már 27 hetes kismama vagyok, 2 évig próbálkoztunk a férjemmel, minden eredményünk tankönyvi volt, mégsem jött a baba. Nekünk is az első inofolicos hónapban sikerült a baba, már végig sem tudtam inni a kúrát.

Sok sikert nektek is!

2014. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi csak 2 honapja probálkozunk még fél éve volt egy vetélésem 8 hetesen de azota nem jött össze a baba elvileg van peteérésem is rendesen de még nem sikerült pedig már volt h késett és csak pecsételve jött meg de még sem lett baba sajnos. Ezt a port ti hol veszitek és mennyibe kerül kb ?
2014. márc. 18. 21:46
 4/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához akkor te már szerencsés vagy :) remélem hamar sikerül nekünk is
2014. márc. 18. 21:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Én neten rendeltem :

[link]

Igaz fél éve még csak 10.000 Ft volt. És csak napi 1-et ittam, tehát úgy két havi adag.

2014. márc. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Február 5-én nekem is volt egy spontán vetélésem, 5 hetes volt. Most újra próbálkozunk, tegnap volt ovulációm biztos vagyok benne, mert vettem ovulációs tesztet és szombat óta teszteltem. Ovulációig ittam a cickafarkfű teát és tuti segített, mert nagyon bő váladékom lett tegnap. Így tegnaptól átálltam már a palástfű teára. Egyébként pénteken és vasárnap voltunk együtt a párommal,bizakodunk.
2014. márc. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha február 5-én volt egy vetélésed,akkor hogy hogy már próbálkoztok?Én mikor elvetéltem fél év évet javasoltak,hogy pihentessem,hogy helyreálljon minden.De amúgy meg másoktól úgy hallottam 3 menszeszt kell megvárni.Azért csodálkozom,hogy ti már próbálkoztok.De attól függetlenül drukkolok!
2014. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha spontán vetélése volt,és nem volt orvosi beavatkozás,akkor elvileg nemkell várni...
2014. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt műszeres befejezés is...Így várnom kellett a próbálkozással....
2014. márc. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!