Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki megszakításos "védekezés" mellett lett várandós?

Figyelt kérdés

Csak amiatt érdekel a dolog, mert van már 2 gyerekem.

Nem szeretnék sem hormontartalmű készítményt, a gumira allergiás vagyok, a spirál működési elvét ellenzem.


Jelenleg megszakítással védekezünk azért, mert ha lesz emiatt harmadik baba az egyáltalán nem baj, de kimondottan nem tervezzük. Ez így a legjobb most nekünk.


Mindenhol olvasom, hallom, hogy mennyire nagy az esélye a teherbe esésnek ilyen fajta védekezés mellett, de még senkivel sem találkoztam, akinek így jött össze a baba.


2014. márc. 20. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Én több ilyen anyukát is ismerek, és itt az oldalon is biztos sokan estek így teherbe.
2014. márc. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Nekem így lett a 3. babám:) Sőt, az első is:) A 2. babát terveztük.

Végül is, 2 évig legtöbbször megszakításos módszerrel "védekeztünk", 2 év után csúszott be a baba.

Ajánlom a hormontartalmú spirált, én is azon gondolkozok.

2014. márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Megszakítás+ TCST, talán elég lesz, hogy ne legyen baba. Nekem öröm, hogy ilyen felelősen gondolkozol az életről, elfogadod, ha babád lesz és tudod, hogyan működik a spirál.
2014. márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi 3 évig védekeztünk így. Kell egy megbízható értelmes férfi hozzá.
2014. márc. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Pont ugyanígy voltam, ahogy Te.A második után 6 évvel született a 3. gyermekem,amikor már amúgy is szerettük volna.Tehát kb. 5 évig nem lett baba,ahogy beszélni kezdtünk róla a férjemmel,hogy most már nem lenne rossz, mert túl nagy lesz a korkülönbség,egyből kopogtatott.Pedig még "védekeztünk".
2014. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
10 évig a megszakításos módszerrel védekeztünk. 1 gyerekünk van, aki akkor fogant mikor nem "védekeztünk", és terveztük Őt. Szerintem ez magáért beszél. De biztos van ellenpélda is.
2014. márc. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

na és miért van minden válasz lepontozva???? :(

fúj, de utálom az ilyet!

2014. márc. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Azért, mert itt csak az a tuti módszer, ha hormont szedsz, vagy spirállal abortálsz hónapról-hónapra. Az pedig lenézendő, ha valaki szelíd módszert választana, belekalkulálva, hogy ez nem biztonságos, ám vállalva a kockázatot, így az esetlegesen mégis megfogant új életet is. Azt pedig lepontozzák, aki ezzel elvi alapon egyetért.

Hát, evvan. Szerintem ne is törődj vele. Ettől még süt a nap, és a kérdezőnek helyén van és marad is az esze.

2014. márc. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem én pontoztam le.

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

2014. márc. 21. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!