Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja most hétvégre?...

Ki nem várja most hétvégre? Március 22-23

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 11:15
1 2 3 4 5 6
 1/54 A kérdező kommentje:

Beszéljük meg ki mit érez, izguljunk együtt :)

Amúgy nekünk ez a 2. próbálkozós hónapunk,semmi tünetem nincs, múlt héten görcsöltem,meg iszonyatosan viszketett a hasam és a köldököm, illetve gyomorégés jelent meg pár napja

2014. márc. 20. 11:18
 2/54 anonim ***** válasza:

Én 24 hétfőre, jöhetek én is? :)

Nekünk is ez a 2. hónapunk. Tüneteim: nincsenek szokásos pms tünetek, viszont van reggelente émelygés, napközben szédülés, köldöknél húzó érzés, néha belenyilall a hüvelyembe, és reggel pisilés előtt mindig, de 3-4x napközben úgy belegörcsöl az alhasamba, hogy el tudnék tőle ájulni, pár mp-ig tart és mintha elvágták volna, abbamarad. Ma jobban érzem kicsit a hasam, nagyon nagyon enyhén görcsölgetek, de meg se közelíti a mensis görcsöket. Csak csipked :) ma reggeli tesztem negatív, szombaton csinálok legközelebb. Remélem az már mutat valamit :)

2014. márc. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

Drukkolok Neked :)

Nekünk előző hónapban siekrült, csak sajna nem maradt velünk,és akkor voltak tüneteim is. Most semmi, szóval nem tudom,de egyenlőre nem érzem ,hogy megfog jönni..én holnapra vagy szombatra nem várom

2014. márc. 20. 12:10
 4/54 anonim ***** válasza:
Remélem sikerült nektek ebben a hónapban is, csak maradjon is veletek. Én ma határozottan érzem a hasam, feszít. Nem kellemetlen, és más, mint menzesz előtt, és a gyomrom se 100-as, úgyhogy reménykedek én is. Majd írj mi lett a teszted eredménye, én is írok majd szombaton. :)
2014. márc. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
rendben,majd írok
2014. márc. 20. 12:52
 6/54 Naombika ***** válasza:

Hello csajok en is beszallnek! 23-24-re nem varom. En semmit nem erzek! Mult heten volt szedules gorcsok de mar par napja semmi! Inkabb energikusabb vagyok mint a ciklus elso feleben. Sajnos mar 15 honapja probalkozunk! :(

Megy a drukk mindenkinek! Irjatok meg ha teszteltetek!! N.

2014. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

szia Naombika!

Megy a drukk ezerrel Neked is :)

2014. márc. 20. 13:14
 8/54 anonim ***** válasza:
Szia én szombatra nem várom, de mondjuk sok reményem nincs is a babára mert nem tudtunk sokat együtt lenni.
2014. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim válasza:
Sziasztok en is csatlakoznek hozzatok .En jovehetre nem varom 26-29 . A menszeszem 02.26 volt meg es 5 napig tartott. Ebben a honapban kezdetem el az ovulacios tesztet hasznalni es marc.14 en volt az ovulaciom elotte voltunk egyutt a ferjemmel es az nap is es masnap reggel is voltunk egyutt . Azt szeretnem kerdezni hogy volt igy valaki mint en mert nekem ilyen soha nem szokot lenni mikor volt az ovulaciom szinte nem volt semmi folyasom holott amikor elszokot mulni a menstruaciom mindig kell betegyek tisztasagi betetet . Most meg semmi nagyon nagyon pici kremes folyas van de nem igenyel tisztasagi betetet. Szerintetek ez jo jel sikerulhetett ??? Nagyon szeretnenk mikor erdemes tesztet csinalnom szerintetek ??? Drukolok mindenkinek :D
2014. márc. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
azt mondják,minden ami nem megszokott,jó jel :)
2014. márc. 20. 15:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!