Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja most hétvégre?...

Ki nem várja most hétvégre? Március 22-23

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 11:15
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim válasza:
Drukkolok mindenkinek, a holnap tesztelőktől várom az eredményt! :D
2014. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Most teszteltem, igaz még 2 napom van a nemvártig, de reménykedtem, hogy halványan hátha pozi lesz, de nem. :( hétfőn vagy kedden tesztelek megint, akkor már csak mutat valamit. Kicsit el vagyok kenődve. Most is nagyon hányingerem van, egyet öklendeztem is. Napról napra erősödik a rosszullét, nem is értem, miért nem pozi akkor a tesztem már most :( de még hátha...még semmi nincs veszve :)
2014. márc. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:

[link]



sikerült....terhes vagyok.. :) annyira jó...huu még remegek a hírtől..nem tudom felfogni.... :)

2014. márc. 22. 07:18
 24/54 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :) remélem hétfő-kedden nekem is ilyen lesz a tesztem :)
2014. márc. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:

Drukkolok !!! :)


jaj én még mindig nem tudtam felfogni... :)

2014. márc. 22. 08:41
 26/54 anonim válasza:
Gratulálok, Kérdező! Boldog babázást neked! :D Nálam még mindig ugyanaz....se pozi, se havi. (A reményt azért nem adom fel....van akinek csak egy héttel nemvárt után lett pozi.)
2014. márc. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
Szia!Én vagyok az első névtelen válaszoló.A 17.és.:D Igen türelmes vagyok,fő a nyugalom,na emg volt már többször hogy 3 napot is késett ezért nem is ugráltam"eddig.De tegnap ugye már 4 napvolt és mivel még semmit sem éreztem izgatott lettem.A tesztet megcsináltam délután...Jelentem du :))) duplacsíkos lett keményen :D Konkrétan erősebb mint a kontrollcsík ;) Hasonló jókat mindenkinek! :)
2014. márc. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim válasza:
Gratulálok neked! Jó babázást! :D (reggel megint nekifutok én is egy tesztnek. 16. dpo már csak ad vmit....)
2014. márc. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:

Majd írjatok,mi van. Drukkolok mindenkinek :)


Én még mindig alig fogom fel a dolgokat....annyira hihetetlen...de persze örülök

2014. márc. 22. 16:05
 30/54 anonim válasza:
Nálam még mindig negatív a teszt, és azt sem érzem, hogy meg akarna jönni. Ha péntekig nem jön meg szerintetek elmenjek dokihoz? (ált. 24 naposak a ciklusaim, most tartok a 29. napnál.)
2014. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!