Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja most hétvégre?...

Ki nem várja most hétvégre? Március 22-23

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 11:15
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim válasza:
Sziasztok! Holnapra nem várom, de bizonytalan vagyok. 25-ös teszt negatív, de nincsenek pms tünetek (amik mindig voltak) de különösebb terhességi tünetek sincsenek. Max annyi, hogy pé után 6 nappal elkezdtem fehérezni, ami azóta is tart. Szerintetek??
2014. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 Naombika ***** válasza:
Suni, szerintem jot jelent! Probalj 10-essel tesztelni holnap reggel vagy honap utan! Szoritok! N.
2014. márc. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
Szerintem is jó jel :)
2014. márc. 20. 16:49
 14/54 anonim válasza:
Én is szorítok mindenkinek! :D Annyira jó lenne már ha lenne egy sikeres terhességem...
2014. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Igaz én 17.ére nem vártam,de azért gondoltam írok :)Még semmi,du.megyek a patikába ;)
2014. márc. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 Naombika ***** válasza:

Huuu... te aztan turelmes vagy! :)

Eros ket csikos tesztet kivanok! Irj majd! N.

2014. márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 Naombika ***** válasza:

Lanyok! Valamelyikotok meri a homersekletet? Mennyi korul mozog nektek?

En ugy felek hogy meg fog jonni hamarosan.. :(

Ti hogy vagytok mit ereztek? N.

2014. márc. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem mérem a hőm (hétfőre nem várom, 2. próba hónap). Én naponta sűrűsödő émelygést érzek, pár napja még csak reggel volt, de most már napközben is, szinte állandóan. Hasam nagyon nagyon enyhén, de másképp görcsölget, mint menzesz előtt, inkább olyan húzó érzés. Mellérzékenység nincs, pedig mindig szoktam PMS tüneteket produkálni már 1-1,5 héttel menzesz előtt, most semmi. Holnap reggel tesztelek, tegnap reggeli negatív.
2014. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim válasza:

Én sem mérem. Mára nem vártam, nem is jött. Annyiban változott a helyzet, hogy picikét fáj a derekam, meg görcsölgetek, de máshogy, mint amikor megjön. És az a baj, hogy mást se érzek. Semmiféle tünetem nincs, de van egy megérzésem, hogy nem is fog megjönni.


Megy a drukk mindenkinek! Gabriel teszttel mikor érdemes próbálkozni? (Azt hiszem, 25-ös.

2014. márc. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mára nem vártad, holnap reggel tesztelhetsz! :) Én 10-essel holnap fogok, én hétfőre nem várom ugye. Remélem halványan nekem is fog már mutatni holnap, hétfőn meg erősebben. :) Én is ugyanezt érzem amit te. Semmi pms tünet, csak egy kis émelygés, szédülgetés, másmilyen és enyhébb görcsölgetés és derékfájás...izgatottan várom a reggelt :)
2014. márc. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!