Lehetek e terhes?

Figyelt kérdés
5 napja együtt voltam a barátommal és kiszakadt a gumi..de nem élvezett el meg semmi és az előválladéknak sem láttuk semmi jelét..szombaton kellett volna megjönnie de ma(csütörtökön)kezdtem el vérezni..nem annyira vérzek mint szoktam de azért nem is olyan keveset,de izgulok,hogy lehet mégis történt valami hiszen kevesebb és előbb is jött meg.. ti mit gondoltok??segìtsetek!!
2014. márc. 20. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy terhes vagy, de együttlét után 15-16 nappal csinálj egy tesztet hohy megnyugodj.
2014. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kb. 1 % hogy terhes vagy.

De ha felmerült benned most, akkor biztos felmerült benned aktus után is, és akkor esemény utáni tablettát bevehettél volna.

De egyébként tui nem vagy babás!

2014. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen bevehettem volna de annyira megnyugtattam magam hogy semmi baj nem lehet.hiszen azt is hozzátenném hogy kb.3x voltunk együtt és nekem ez az első három alkalmam volt úgyhogy kis esélyét láttam terhességnek,csak most kevesebbet vérzek mint 1.nap szoktam ezért újra átgondoltam,és félek..
2014. márc. 20. 18:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a stressztől kevesebb a vérzésem mint általába??ilyen lehetséges?
2014. márc. 20. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!