Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sajnos nem mindig ugyanakkor jön meg a menzesem előző hónapban pl 20.an jött meg azelőtt 18 körül 17. Stb.... együtt voltunk 4.én és 9.en ma csináltam egy tesztet és negatív lett..... nagyon el keseredtem szerintetek esély van rá hogy terhes vagyok csak még nem mutatta ki a teszt? Egy hete nagyon álmos vagyoi és fáradt ma hánytam is.....

2014. márc. 21. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Tavaszi fáradtság. Esély mindig van, de ezért lenne jó, ha inkább megvárnád, hogy megjön-e. Úgy nem annyira rossz az a pár nap, amíg kiderül, hogy megjön-e vagy sem...
2014. márc. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
37.0. a hőmérsékletem
2014. márc. 21. 11:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Szóval akkor kb. 30 napja volt meg utoljara? Es kb. mikorra nem várod?

Kb hány napos a ciklusod?

Fáradtság álmoság es hányás- ez utalhat arra (is)!

Nekem egy héttel a nem várt elott voltak ilyen tüneteim + hasszurka.

És 3 nappal a nem vart elott pozitívat teszteltem. (Hamar megfogant :) )

De nekem mindig 27 naponta jott meg. Így tudtam, hogy mikorra nem várom + - 1 nap


Tesztelj esetleg később is 1-2-3 nappal később.

Drukkolok!


10hkm

2014. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja és a hő az jó ha fent marad es nem esik vissza az alaphődre.

Nekem 36.7- en maradt fent, alaphőm meg 36.1-36.2 volt.


10 hkm (előző is en voltam)

2014. márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy hogy írtál meg próbálok tesztelni talán egy hét múlva ha csak addig meg nem jön!
2014. márc. 21. 18:07
 6/10 A kérdező kommentje:
Terhes vagyok! !! :))))
2014. márc. 26. 15:43
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is terhes vagyok! !!!tok szupiiii hány hetes? ??
2014. márc. 26. 15:44
 8/10 anonim ***** válasza:
:-) magadnak kommenteltél?
2014. márc. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom h hoztam össze :D
2014. ápr. 12. 14:40
 10/10 A kérdező kommentje:

Terhességem a 7. hétig


Egy szép reggelen amikor azt hittem minden ugyanúgy indul a wc-n kötöttem ki...hánytam egyet és a napom ment tovább...betudtam annak, hogy biztos csak véletlen már nem bíztam abban hogy terhes vagyok..mikor már egy hete ugyanúgy kezdődött minden reggelem és a cicim is fájt párommal vettünk egy tesztet amit meg is csináltam nem első vizetből.A teszt pozitív lett! Nagy volt a boldogság én azonnal világgá akartam kürtölni de megbeszéltük a párommal hogy menjünk előtte el dokihoz.Elis mentünk ott megerősített a doki hogy igen terhes vagyok. Teltek múltak a napok reggel hányás mellfeszülés derék fájás...egy szép reggel felkeltem és ugyanúgy hánytam azonban nem múlt el a hányinger mint eddig egész nap gyötört alig bírtam enni inni...nagyon rosszul voltam...eltelt még egy nap így csak az nap végig hánytam egészen éjszakaig amíg elnem mentünk az ügyeletre és onnan egyenesen a kórházba. Kiszáradtam! Felkötöttek az infúzióra napokig kaptam de csak hánytam hánytam és hánytam... 3.nap csináltak nekem egy ultrahangot ahol megállapította a doki h a babának nincs szívhangja..és azt mondta h nagyon kevés esélyem van h ez a baba él na akkor a lelkivilágom nagyon össze omlott.... megnézték megint és még mindig nem volt szivhang..azt mondta a doki várjunk hétfőig ez volt csütörtökön.... de azt mondta h ne számítsak semmi jóra!  Este viziten kitalálta h nézzen meg egy másik doki is másnap vagy is pénteken.  Felkeltem reggel de én már feladtam minden reményt..felvoltam készülve az abortuszra...... behìvtak a vizsgálóba megvizsgált a doki és látott szívdobogást...mikor meghallottam nem hittem el hogy ez igaz.... az élő kis embrió azért nem látszódott mert először iker terhességnek indult csak az egyik embrió elhalt és az élő kis embriòt takarta....... Azt mondta a doki most már nyugodjak meg mert minden rendben lesz... nagy a boldogság végre ennyi szenvedés után! 

2014. ápr. 12. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!