Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire hisztek az itteni...

Mennyire hisztek az itteni válaszoknak? Kezdem azt hinni, hogy legtöbb ember csak ír valamit, aminek fele sem igaz vagy direkt félrevezetik szerencsétlen kérdezőt!

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mire gondolsz?

Én jó szándékot feltételezek, persze vannak akik poénkodnak, de belefér. Sőt, ha jó a szöveg, még tetszik is.

Egyedül a trágárságon szoktam elgondolkodni, vajon mitől és miért lehet?

2009. dec. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, itt is vannak "szélhámosok", de szerintem ki lehet hámozni, hogy ki az aki idióta hozzászólásokat ír..

Ezen ne húzd fel magad!

2009. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már kiszűröm h mit hiszek el meg mit nem.De már bennem is flemerült ez a kérdés,hogy ezen az oldalon nagyjából már villám is csapott legalább 1 emberbe.. de inkább többe:-)
2009. dec. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok másféle ember tapasztalatával lehet itt találkozni, én ezt szeretem benne.


Aztán lehet, hogy a válaszoknak a fele se jó, de ez más tészta. Én az igazán fontos kérdéseimre ennél hitelesebb helyeken keresem a választ. Itt inkéább az érdekel, hogy ki mit látott, tapasztalt, van-e valami jó ötlete a hétköznapokban.


Válaszolni pedig azokra a kérdésekre szoktam, amiknél biztos vagyok benne, hogy tudom a megfelelő, jó választ. Szeretnék segíteni szegény kérdezőnek. Görbét pl meglehetősen jól tudok értelmezni.

2009. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is jóhiszemű vagyok. Magamból kiindulva én sem irogatok direkt félrevezető dolgokat. De biztos vannak itt olyanok akik ezzel szórakoznak, de ha több választ kapok a kérdésemre akkor a többség dönt és úgy gondolom, hogy a többség rendesen használja ezt az oldalt. :)
2009. dec. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elgondolkodtató a Kérdező kédése....

Nekem csomó olyan válaszolóm volt már,hogy sokszor azt hittem elbőgöm magam,de MÉGSEM!!!

A többség válasza fontosabb,és így mérlegelek!

2009. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
miből gondolod ezeket?miért akarnák félre vezetni az embereket?ha így gondolod akkor ne olvasgaa itt és ne tegyél fel kérdéseket!ennyi!ha ilyen hitetlen vag!
2009. dec. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én hiszem azokat a válaszokat ami a szülés és teherbeesés résznél van, de baba és kisgyeremekek résznél vannak túlzások amik tuti nem úgy vannak csak nagyot akarnak írni hogy milyen tökéletesek ,pedig úgysem ismerjük egymást mindegy mit ír.

Mindenki úgy cselekszik amit a szíve diktál és ami nekik jó és az a jó!!!!!!!!!!!!Nem amit más ír!

2009. dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én tegnap olvasgattam az egészség témánál a h1n1 kapcsolódó kérdéseit és az nagyon dúrva!!!Néha kész vagyok ha v.ki hajhullást is terhes tünetként kezel de inkább ezeket olvasgatom!Én is szoktam válaszolni amire tényleg tudok viszont ami kicsit dühít,hogy a terhes vagyok-e kérdésekre min.tíz válasz érkezik a komoly fontos kérdésekre viszont csak egy-kettő!
2009. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nem az igazmondással van baj, hanem azzal, hogy vannak akik személyes sértésnek fogják fel, ha a válasz nem nekik ad igazat, vagy nem a számukra kedvező választ tartalmazza. Itt ezen az oldalon sokszor kérdezik olyanok - például - hogy lehetnek-e terhesek, akik lelkük mélyén maguk is tudják, hogy abban a hónapban nem sikerült. Bárhogy szeretnék, bármennyire vágynak rá. Néha a válaszadók elég nyersen írják meg, hogy a kérdező feleslegesen álmodozik. Nem gonoszságból, hanem épp azért, hogy legalább saját magát ne csapja be az illető...
2009. dec. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!