Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a legjobb terhesvitamin...

Melyik a legjobb terhesvitamin szerintetek? Mindegyikről jót és rosszat is lehet olvasni. Mivel sajnos vékony vagyok előtte neki szeretnék kezdeni a szedésével mivel van olyan mi hízlal.

Figyelt kérdés
2014. márc. 22. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Femibion
2014. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nekem a Gravida vált be.
2014. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ladeevit
2014. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elevit hizlal ugy tudom.
2014. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Gravida (én nem híztam tőle)
2014. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem a terhesvitamin hízlal, hanem a benne lévő b vitamin hozza meg az átvágyat. ha erre az étvággyyal jól reagálsz (pl.é nem csipsszel meg hamburgerrel próbálod leküzdeni, hanem pl. laktaóbb zölodséges dolgokkal, gyümüéccsel) akkor nem hízol tőle nagyon.

az olcsóbb kategóriás vitaminok is jók. attól függ, hogy mennyit akarsz rákölteni és hogy mekkora tablettát tudsz elnyelni. és mindenki szervezete másként reagálhat. van, aki az elevittől volt rosszul,. van, aki a garavidától. sokan szedik a femibiont, sok orvos ezst ajánlja. de én hallottam, hogy hipp natal finom gyümölcsös és azt sokan szeretik.

2014. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Próbáltam a Femibiont, Hipp natalt és a Gravidát. Ezek közül a Gravida vált be a legjobban. A Femibion szedése alatt teljesen leromlott a vérképem és15 kg-t híztam, pedig nagyon-nagyon figyeltem a táplálkozásra. A Hipp natalban alig van vitamin a többi terhesvitaminhoz képest és olyan savas, hogy a második üveg után szétmarta a torkomat és olyan folyamatos gyomorsavat csinált, hogy éjjel-nappal rosszul voltam tőle. Gravidánál tökéletes vérkép a terhesség alatt, 9 kg hízás. Mellé vettem külön halolaj kapszulát. Viszont azt hallottam, hogy van, aki hány tőle. Magadnak kell kitapasztalnod, hogy a szervezetednek mi a jó.
2014. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Femibion!!!!!
2014. márc. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem a hipp natal vált be...
2014. márc. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Femibion.
2014. márc. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!