Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek utalhat beágyazódá...

Szerintetek utalhat beágyazódásra, vagy korai terhességre mindez? Volt valaki haonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk babát a párommal. Pont ovuláció (márc.18.) előtti napokon voltunk együtt. Nekem mindig ovuláció napján bő hüvelyi folyásom szokott lenni, ami egészen a mensiig kisebb nagyobb mennyiségben meg is marad. De most az együttlét óta száraz vagyok. Feltűnően száraz. Ezen kívűl alhasi szúrkálást érzek és néha nyomó érzést a méhemben.

Szerintetek utalhat ez beágyazódásra? Vagy korai lenne?


Köszönöm!


2014. márc. 23. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Még nagyon nagyon korai lenne bármilyen tünet. Még nincs hol szurkálni, hisz vándorol-ha megtermékenyültél- a méhed felé jelenleg. Lapozd fel a biosz könyved!

Jobb, ha nem figyelgeted a tested, mert mindig be fogsz magyarázni valamit, és nagyon hosszú lesz kivárni a nemvárt napját. Ja és tudtad, hogy a tavasz felborítja a hormonháztartást?

2014. márc. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Hát igen, én is erre gondoltam, hogy még korai lenne bármiféle tünetet produkálni.

Ezek a szúrkálások meg rmélem nem valami komolyabb dolgot jelentenek...ciszta vagy bármi más betegség. Mert nekem ilyenkor tényleg nem szokott szúrkálni a hasam, petefészkem. Csak ovu napján...máskor soha!

2014. márc. 23. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!