Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tesztet mennyi idő...

Terhességi tesztet mennyi idő után érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy elég rendszertelenül jön meg. Van, hogy 32 van hogy hirtelen gondol egyet és 36 napra akar. Ez mindig így volt. De most késik és nem tudom érdemes e már tesztet csinálnom vagy sem. 36 naphoz képest is késik már.
2014. márc. 24. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a 36 naphoz képest is késik már, ami a leghosszabb idő volt, mire megjött, akkor most már nyugodtan csinálj tesztet, az már elég biztosat mutathat.

De ha volt olyan is, hogy akár 40 napra jött meg, akkor még elképzelhető, hogy ugyan megcsinálhatod a tesztet, de nem biztos, hogy az még a pontos eredményt fogja mutatni, akkor negatív eredménynél érdemes még pár nap múlva újra tesztelni. Ha pedig pozitív, akkor nyilván nincs miről beszélni.:)

2014. márc. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. márc. 24. 12:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, azért elmesélem a saját példámat is.

Nekem mindig is inkább rövidebb ciklusaim voltak, átlag 25 naposak, de sosem napra pontosak. Amikor én terhes voltam a kisfiammal, akkor nálam a leghosszabb idő, mikor megjött, az 30 nap volt, így én akkor a tesztet a 31. napon csináltam meg, ráadásul délutáni pisiből és a teszt erős pozitív lett.

2014. márc. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én lassan most már azért csinálnék. Végy a patikában egy jó minőségű tesztet (mond el a patikusnak is akár a szituációt, ő fogja tudni melyik fajta a legjobb neked) és reggeli vizeletből csináld meg.
2014. márc. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! nekem is rendszertelen,átlagosan 30 napos de volt egyszer egy 40 napos is,és sokszor 35naposak,most nekem is késik a 35 naposhoz képest is,igaz a 40 naposhoz képest még nem így én várok pár napot,kb 3 hónapja késett szintén negatív volt a teszt egészen a a ciklus 42.napjáig,tehát még a leghosszabbhoz képest is késett,és akkor lett pozitív sajna egy korai spontán vetélés lett a vége,de legalább még az elején volt,és nem kellett "takarítani"
2014. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tegnap csináltam egyet negatív lett és mára meg is jött. Hát ilyen az én formám :D csak azt várta biztos h megcsináljam utána meg is jött.
2014. márc. 25. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!