Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, mit tegyek?...

Lombikosok, mit tegyek? Nagyon kétségbe agyok esve.

Figyelt kérdés

nagyon elvagyok kenődve.....egészségügyben dolgozom,kettő m.helyem van napi 2órát dolgozom(fogászat).3lombikor csináltak végig velem,hiányoztam 3-4hetet.A főnőkeim válallkozók.

Mindkettő fönökőm arra kért h a nyári szabimat áldozzam fel a lombikra.Már nem nagyon tudják tolerálni a hiányzásaimat:(

És 2hétnél többet nem hiányozhatok:( De hát egy lombik a felkészítéssel egy hónap elfoglaltságot jelent. A tavalyi nyarunk is elment a lombik miatt,igaz akkor egy hetet tudtunk még nyaralni.A férjem nagyon szeretne nyaralni,meg lombikozni is.De mindenképpen akar pihenni.De nem tudom összehozzni.Annyira kivagyok,mit csináljak most?


2014. márc. 24. 21:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Még annyi van,hogy kezzd petefészek kimerülésem lenni,mert magas az fsh szintem.
2014. márc. 24. 21:23
 2/13 anonim ***** válasza:

Vagy ez, vagy az!

Ha össze jön a baba, még több lemondással fog járni!

Ehez hozzá kell szokni, hogy a gyerekért le kell mondani erről arról....

2014. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Most ezt nem értem... én a lombikok mellett simán dolgoztam (az egy hónapos felkészítés részénél ragadtam le, az nem értem, hogy hogyan). Hát a nyaralással meg végképp össze lehetett hozni nálunk :)


(egyébként lombikra mennék, nem nyaralni. ha már választani kell. Elvégre szeretnétek azt a babát, nem?)

2014. márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A stimunál, nem kell betegállományba menni. A beültetés után igazából elég ha egy hetet otthon vagy, ha nem nehéz fizikai vagy ülő munkád van.
2014. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Három lombik, három hét - ez azt jelenti, hogy lombikonként kb. egy-másfél hetet hiányoztál összesen. UH-k, leszívás egy nap, transzfer egy nap. Jó, mondjuk transzfer után nem megy az ember egy napot, de pl. ha pénteken vagy hétvégére jön ki, már elég csak a transzfer napja, hétfőn lehet menni dolgozni. Már nem emlékszem pontosan, de ilyen sokat nem voltam távol a munkahelyemtől. Az UH-kat leginkább kora reggel vagy este oldottam meg, munka után. Neked utaznod kell? Szerencsére nekem egy városban volt a klinika.

Volt olyan leszívásom, hogy másnap mentem már dolgozni. Volt olyan, hogy komplikáció volt, az meg szerencsére szombaton volt :)

Mi a probléma, hogy ilyen sokat kell hiányozni? Rosszul szoktál lenni a stimutól, vagy valami más?

Mégis, mennyit tolerálnának a főnökeid?

2014. márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5. vagyok: most látom, hogy EGY lombik EGY hónap?? Ez miért kell, miért mondta az orvosd?
2014. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
fizikai munkám is van napi 12órát dolgozom,tele stresszel emeléssel állással.A terhességem elindul,de nem jutunk el a petezsákig.
2014. márc. 24. 21:43
 8/13 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Hozzáteszem. Én is betegácsiba voltam az elejétől a végéig, mert nekem 260km-re volt a lombik intézet, és mivel ülő munkám van nem ajánlott utána sokat ülni, így nem mentem. De elvileg nem muszáj otthon maradni.
2014. márc. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nekem kb a 17-18.ciklusnapon szivják le a petéimet,2naponta megyek a dokihoz mire sorra kerülük ugy h reggel 6-ra odamegyek.11-re beérek és a munkaidőm reggel fél8kor kezdődik,a fönököm nélkülem nem tud dolgozni.
2014. márc. 24. 22:20
 10/13 anonim ***** válasza:
5. vagyok megint: nem tudom, megteheted-e, de nem lehetne esetleg egy állást megtartani a kettőből? Akkor a fizikai terhelés sem lenne akkora, talán nem kellene annyit otthon maradni. És az UH-kat is jobban össze tudnád hangolni a munkahelyeddel...?
2014. márc. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!