Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, mit tegyek?...

Lombikosok, mit tegyek? Nagyon kétségbe agyok esve.

Figyelt kérdés

nagyon elvagyok kenődve.....egészségügyben dolgozom,kettő m.helyem van napi 2órát dolgozom(fogászat).3lombikor csináltak végig velem,hiányoztam 3-4hetet.A főnőkeim válallkozók.

Mindkettő fönökőm arra kért h a nyári szabimat áldozzam fel a lombikra.Már nem nagyon tudják tolerálni a hiányzásaimat:(

És 2hétnél többet nem hiányozhatok:( De hát egy lombik a felkészítéssel egy hónap elfoglaltságot jelent. A tavalyi nyarunk is elment a lombik miatt,igaz akkor egy hetet tudtunk még nyaralni.A férjem nagyon szeretne nyaralni,meg lombikozni is.De mindenképpen akar pihenni.De nem tudom összehozzni.Annyira kivagyok,mit csináljak most?


2014. márc. 24. 21:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szia! Én is betegek mellett dolgoztam, (emelés, fizikai és pszichés leterheltség), de a stimulációk alatt, sőt a leszíváskor is csak aznap mentem vagy tp-re,vagy szabira,addig nem. Ráadásul szoc . otthonban voltam, ahol nem pusztán fizikálisan, de mentálisan is kiszívták az ember erejét (súlyos demensek). a lényeg. 16 lombikot csináltunk végig! ebből két vetélésem lett, és két méhenkívülim, ami végett kivették a petevezetékeimet, tehát esélyem sem maradt más, mint csak a lombik. Nagy ívben nem érdekelt , hogy ki mit gondolt, hogy a szabim úgy időzítettem,hogy tudjunk menni a beültetésre, igaz, így el kellett az éves szabadságomat osztani, és nem volt nyaralás, igazi kikapcsolódás! DE MEGÉRTE! miért? mert jelenleg a 16.lombik eredményeképp 28 hetes kismama vagyok, és úgy sikerült a beavatkozás ősszel,hogy a leszívás napján voltam 1 nap szabin, majd autóút 3 óra Tapolcai Kaáliból vissza Pécsre, másnap dolgoztam, 5.nap blasztociszta beültetés napján 1 nap szabi, újfent vissza 3 órás autóút, másnaptól kőkemény munka, lóti-futi, meg sem álltam egész nap, buszoztam,dolgoztam, vásároltam, pihenni csak éjjel tudtam. És jelenleg a pocakban a mi kisfiúnk! ja és kimerülő petefészkem van, két petesejtet tudtak nyerni, abból lett két blasztociszta és végül egy tapadt meg! Lemondás, kitartás, és bizony olykor önzőnek lenni, de az eredmény mindent megér!
2014. márc. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem az unokatestvérem es a baratnom is lombikos.

Egyikük sem volt elotte szabin,csak a beültetés napjan ,es utana 1hetet.

Az ultrahangokat,es az egyébb vizsgálatokat munkaidő elott utan oldottak meg.

A nyaralás meg last minute volt,a beültetés utan elutaztak(belföld),mivel nem tudtak elore intézni a foglalást a beültetés miatt.

2014. márc. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kivizsgáltak egyáltalán? Valami oka van hogy nem fejlődik a terhesség. Pco, pajzsmirigy, leiden mutáció, terhelt cukor inzulin ezek megvoltak? Én pihentetném kicsit a dolgot, és kivizsgáltatnám magam, kezd kimerülni a petefészked is, egy picit pihenjetek szerintem.
2014. márc. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!