Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pregnanses teszt! Szerintetek?...

Pregnanses teszt! Szerintetek? Negatív vagy hibás? KÉPPEL

Figyelt kérdés
Hülye állat vagyok és letépkedtem rögtön a nyilat meg a másik végén a papírt...Jó végét dugtam bele először,de most már nem vagyok olyan biztos..valaki tudja értelmezni?
2014. márc. 25. 19:48
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja itt a kép: [link]
2014. márc. 25. 19:50
 2/23 anonim ***** válasza:
Bocs,de ezt nem nehez értelmezni!Akarhonnan nézem negatív !
2014. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Miért tépted le róla a papírt???

Ez negatív.

2014. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
szerintem halványan pozitív, mert jobbról balra kell nézni és ott van valami a kontroll csík előtt
2014. márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

mert tök hülye és ideges voltam..utolsó te mit látsz a kontroll csík előtt??

egyébként annyi a problémám,hogy ugyan a pregnanses nem írja, de másik tesztnél van olyan hogy ha a tesztcsík látszik,akkor az nem jó teszt! na és mivel mostanra én már nem tudom melyik vége melyik,ezért nem tudom hogy ez melyik csík!

2014. márc. 25. 20:30
 6/23 anonim ***** válasza:

Miért kell megőrülni és széttépkedni a tesztet?

Ha pozitív lenne, nem kéne vadászni a csíkokat!

Ez negatív! Bár így hogy nem látom melyik vége volt mártva, akár hibás is lehet!

2014. márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy melyik felét dugtad a pisibe, ez egy negatív teszt, egy csík. Hacsak a csík mentén is meg nem szaggatod...
2014. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
a végén beledugtam a másik felét is utolsó előtti,biztos ami biztos alapon..Mit gondoltok vegyek holnap egy másikat?
2014. márc. 25. 20:37
 9/23 A kérdező kommentje:

na erre gondolok egyébként: itt az invalid-nál az alján van a csík..

[link]

2014. márc. 25. 20:39
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerinted...?
2014. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!