Lehet hamis a teszt?

Figyelt kérdés
Már 2 hete késik a menzim,de megvan a mellfeszülés, hasfájás is. Tesztet csináltam,negativ lett. Lehet hogy nem valódi az eredmény? Meg vagy 2 napja olyan 'felfáztam' érzésem van,pedig nem voltam olyan helyzetben h felfáztam volna.
2014. márc. 27. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

Falspozitív szokott lenni, fals negatív nem.

Szerintem menj dokihoz,mert sok más oka is lehet ennek, nem csak terhesség.

2014. márc. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont fordítva. A téves pozitív ritka, mint a fehér holló és akkor is fontos dolgot jelez, ha nem terhességről van szó (pl.: ciszta miatt is lehet pozitív).


Ellenben tévesen lehet negatív nagyon egyszerű oknál fogva: idő előtt csinálja meg valaki vagy túl híg a pisi vagy lassabb a hcg termelődés az illetőnél.


A felfázással fordulj orvoshoz! Teljesen alattomosan is jöhet, nem kell olyan helyzetben lenni hozzá.

Felfázástól késhet egyébként.

Ha két héten túl volt az utolsó szex, akkor elhiheted a negatívat.

2014. márc. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
aktustól számítva legkésőbb 21.napon már pozitívnak kell lennie a terhességi tesztnek, ha terhes vagy. nálam is így volt akkor kezdett mutatni valamit és biztos, hogy eltelt annyi idő...kizárásos alapon, mivel utána nem tudtunk együtt lenni a férjemmel...szóval ilyen is van...de a 2 hét késés már azért soknak tűnik....
2014. márc. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Majd csinálok még egy tesztet,biztos ami biztos. Orvoshoz még nem tudtam elmenni,de arra is sort kerítek
2014. márc. 28. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!