Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon újra terhes vagyok vagy...

Vajon újra terhes vagyok vagy még mindig? Vagy vmi más a baj? (a félreértések elkerülése érdekében mondom h nem 16 vagyok hanem 21)

Figyelt kérdés

Előző hónapban elmaradt a menstruációm

Szóval csináltam tesztet és mind2 pozitív lett.Aztán kb. a 40.napon elkezdtem görcsölni,vérezni és minden jel szerint elvetéltem.Majd az orvos is aztmondta h nem lát màr terhességet.Elmúlt a mellfeszülés meg kb minden más terhességre utaló jeel is.

Aztán most megin késik már 5 napja,szóval vettem egy tesztet és pozitív lett,de most sötétpiros csík lett nem pedig halvány mint előző hónapban.Nemtudom mire gondoljak...



2014. márc. 28. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy megint terhes vagy. Nem hiszem, hogy még az "előző" lenne.
2014. márc. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :) Az a helyzet hogy nagyon félek,

nem merem beleélni magam mert nagyon megviselt

a vetélés és nem akarok mégegyszer úgy szenvedni...

Mindenféleképpen igyekszem minnél előbb eljutni orvoshoz.

Csak szerettem vna addig is kicsit tájékozódni hogy mi is

történik velem.De úgy tudom hogy más nem okozhat pozitív tesztet.

Főleg ilyen markáns erős vonallal...

2014. márc. 28. 17:19
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy digitális fogamzásjelzős ClearBlue tesztet, és kiderül. :) Ha 3+-t ír irány a doki 1-2 héten belül.:)
2014. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Leírnád pontosan mikor volt az előző utolsó menzid,ami utan pozit teszteltel,es hányadikan volt a vetélés?

Nekem kicsit rövidnek tűnik az idő egy uj terhességhez.amit mar teszt is ilyen jol kimutat.

2014. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A vetélés előtt január 15-én volt.Február 14 -én csináltam az első tesztet ami halvány volt,aztán megin egyet és azis halvány volt de volt csìk.FebruÀr 23-án véreztem,és másnap elég csùnya szövetdarab szerű vmi távozott belőlem...(bocsánat a nyers fogalmazásért.)

Aztán ma csináltam egy tesztet ami sötét csíkos lett.

2014. márc. 28. 23:03
 6/14 A kérdező kommentje:
Külföldön vagyok és itt még nem láttam digitális tesztet,de vettem már egy olyat ami kimutatja hány hetes lehetek :)
2014. márc. 28. 23:06
 7/14 A kérdező kommentje:
2014. márc. 28. 23:13
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez elég meggyőző teszt,tuti babat vársz!

A dátumok alapjan siman sikerülhetett ujra,en Azt hittem Februar végen tortent minden,bar vegul mar akkor is eltelt egy ujabb ciklus.

Ilyenkor könnyebb is teherbe esni allitolag !drukkolok !

2014. márc. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) még várok 2 hetet a dokival,hogy tuti lehessen már látni a picit.Aztán majd megírom h mizujs.Nagyon szépen köszönöm a segítséget,egy picit megnyugodtam :)
2014. márc. 29. 09:38
 10/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ne izgulj,biztos minden rendben lesz most!szorítok neked,majd írjal ha tul vagy az elso uh on!

2014. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!