Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ossze vagyok zavarodva, mar...

Petra128 kérdése:

Ossze vagyok zavarodva, mar egy eve probalkozunk babaval, eddig sikertelenul. Ebben a honapban nagyon remenykedem, holnap utan kene megjonnie. Nos a tuneteim (lent)?

Figyelt kérdés
Nos a tuneteim (enyhe mellfajdalom, /fura mert ebben a honapban keson kezdett el fajni csak ma, eddig mindig felidotol fajt/hasfajas de hogy egyik ejszaka is arra keltem, erzekeny vagyok. Holott nagyon ritkan sirok, nincs etvagyam, es sok a gyomor savam is. A homersekletemet nem ertem mert ahogy reggel megmerem 36.3, de par percre ra 8 tizedet emelkedett azaz37.1 re. Szerintetek? Tesztelni meg nem merek felek a csalodastol!Masvalaki ilyen helyzetben??? 23/N

#hogy terhes vagyok e
2014. márc. 27. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

A koraterhessegi tunetek megegyeznek a menbstruacios tunetekkel. Ha a reggeli hodet eddig nem merted akkor az nem mervado most, ahhoz kellene tudni egesz ciklust.

Ebbol meg barmi lehet, egy ev utan en elmennek a poarommal egyutt oirvoshoz.

2014. márc. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is szeretnénk babát reménykedem én is hogy össze hozzuk. Nekem sose fájt semmim menstruáció előtt, de most én is érzékeny vagyok, fáj a derekam meg a hasam alja is. Én se bízom el magam mert sokan azt mondták fertőzés, de reményhal meg utoljára. De ezzel nem vagyok tisztába mikortól érdemes hőt mérni? Remélem össze jön nektek a baba sok sikert !
2014. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!Utolso remelem hogy osszejon hamarosan nektek is...talan ez lesz a szerencses honap....mar kezdek elkeseredni mert mar tul vagyok egy vetelesen....es akarhova megyek mindenhol terhes noket latok,vagy kisbabat...azzal kapcsolatban meg kar hogy nem vezettem a homet de igazabol nem nagyon tudom hogyan kell..na meg tudomasom szerint eleget kell hogy aludj elotte es mindig ugyanabban az idoben kell merni...na en nem tudok sokat aludni mert ejszakasba dolgozom hol nappalosba....szoval ez felejtos...te mikorra nem varod,kedves utolso?
2014. márc. 27. 17:00
 4/4 anonim ***** válasza:
6-9 ig nem várom még ma se jött meg, és ez a 32 ciklusnapom. Tesztet csináltam ma negatív lett. Én is nagyon el vagyok keseredve, de sajnos nem tudok mit tenni. :( Mi lett az eredmény megjött vagy nem neked ?
2014. ápr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!