Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem bírom kivárni míg a...

Nem bírom kivárni míg a dokival találkozok, szerintetek jók az eredményeim?

Figyelt kérdés

éhgyomri g. :5,4

60 perc: 3,9

120perc: 3,4


inzulin: 4,8

inzulin 60: 18,4

inzulin 120: 24,2

inzulin rezisztencia: 1,15



2014. márc. 28. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A terheléses az olyan kiváló, hogy kívánni sem lehet jobbat.
2014. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia! A cukrod nagyon lement a 60 es 120 percre a sima ehgyomri atlagnak megfelelo (altalaban az ehgyomri cukornak 4 alatt nem illik lennie. Az inzulinodnal a rezistenciaertekedrol nem tudok nyilatkozni mert nem emlekszem a hatarertekre...de keress ra a neten a homa indexre ugy talan konnyebben megtalalod mennyi (nekem 4 remlik hohy afolott cukorbetegseg...de tenyleg nem tudom) a jo ertek.

Inzulinnal en is sokaig keresgeltem mik a hatarertekek, de tobbfelekeppen itelik meg a szakemberek, itthon van, aki szerint a 120 perces ertek max. 4-5-6-szorosa lehet az ehgyomrinak annal magasabb erteknel is inzulinrezisztenciat mondanak fuggetlenul, hogy a homa index hatarerteken belul van-e. Ne izgulj foloslegesen, a dokid remelhetoleg ert hozza;-), addig inkabb elvezd a tavaszt.

2014. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A terhelt cukrodnak nem szabadna az éhgyomri alá esni és a 120 perces inzulinnak is visszafelé kellene már mennie.

Inzulinrezisztenciád lehet, amire kapsz gyógyszert, diétát kell tartanod és mozogni

2014. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor az enyemet vedd targytalannak az 1.15-ot en is kozben csekkoltam:-)!!!2.-es
2014. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tul jo, az ehgyomori cukor alá nem mehet a terhelt, es hat a 120 perces tovább csökken. Valahol van egy jo nagy inzulinkiugras, ami ennyire leviszi. (Plusz a 120 perces inzulin is jo lenne, ha csökkenne)

Keress egy jo endokrinologust :)

2014. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez bosszant, hogy terhelésnél csökken a cukrom :(
2014. márc. 28. 20:38
 7/11 anonim ***** válasza:
menj kirandulni még 5 valasz es total bepanikolsz, anno ugyanigy jartam, ha maganlaborba kuldott esetleg a dokid, akkor azoknak fel lehet hivni a szakembereit (laborosok, dokik is akar) es ok ertelmezik neked az eredmenyeidet, nagyon jol kell tudniuk a hatarertekeket es meg normalisan tudnak magyarazni is.
2014. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez IR
2014. márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
érdekes, nekem is ilyen volt a cukrom, csak az enyém 4,8-rol indult és lement ugyanigy 3,4-re, nekem erre azt mondták, hogy jo.
2014. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gyerekek, májusra van időpontom a mensmentisbe....addig álljak fél lábon.... Nagyon durva, hogy ennyire vegyek véleményeket kapott itt is és máshol is. Ez azt bizonyítja, hogy mennyire nem mindegy melyik orvos látja. Van aki erre gyogyit kapott, akit meg egy átlag dietetologus név -akinek gőze sincs pl az ir-ről, az meg úgy él ezzel, mintha minden ok lenne. Én megmutatom sztem egy dietetológisnak is, és a mensmentisbe is.....ki mit mond....
2014. márc. 29. 07:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!