Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a menses előtt 3-4 nappal...

Ha a menses előtt 3-4 nappal van ovuláció, mikor érdemes terhességi tesztet csinálni? Többi lent.

Figyelt kérdés
A Kisfiam előtt 4 hónapig próbálkoztunk, majd vettem egy ovulációs tesztet, ami mensi előtt 3-4 nappal mutatott pozitívat. Akkor teherbe is estem. Azt mondta a doki anno, hogy van olyan, akinek nem a ciklus közepén van az ovuláció. Most megint elkezdtünk próbálkozni. 03.19-én mutatott pozitívat, együtt is voltunk. 03.23-án kellett volna megjönnie, de eddig semmi. Vettem tesztet de negatív lett. Mivel 2 hetes terhességet mutat ki, valószínű még várnom kell, de jövő hét szerdáig, ha addig nem jön meg, akkor kellene csinálnom tesztet? De a mensim lassan 1 hete kések. Több helyen olvastam, hogy a fertőzés lehet a terhesség első jele vagy csak simán a fertőzés miatt késik? Tanácstalan vagyok.....
2014. márc. 30. 09:30
 1/4 anonim válasza:
Szia szerintem még csináj tesztet később de addigra már tüneteket is kell érezned ha sikerült összehozni a bébit.Remélem sikerült!
2014. márc. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Feszül a mellem, kisebb fertőzésem is van, de szerintem ezek mindkét esetben elofordulhatnak. Akkor szerdáig meg várok.
2014. márc. 30. 10:37
 3/4 anonim válasza:
Oksa várj.De kérlek írd majd meg az eredményt! :)
2014. márc. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mensi előtt 3-4 nappal nincs ovu. Valszeg abban a ciklusban mikor teherbe estél később volt és a mensi is később jött volna, ahogy most is ha nem estél teherbe.
2014. márc. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!