Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után előfordulhat hormonzavar?

Figyelt kérdés
3 hónapja hagytam abba a gyógyszert, de még nem akar jönni a baba, viszont ebben a hónapban nagyon furca vérzésem volt, mert egy-két napig pecsételés, egy hét múlva megjött, de csak két napig, majd napokig hol egy kis véres folyás, hol semmi... Lehetséges, hogy eddig nem volt tüszőrepedésem, és most több is megrepedt?
2014. márc. 31. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ha visszaforgathatnám az időt, nem szedtem volna fog.gátlót, mert ahogy abbahagytam, úgy beborult a hormonrendszerem, hogy hónapokon keresztül össze-vissza jött meg, meg kiszőrösödtem... :/

Egy év kellett, hogy helyreálljon, de miután elterveztük a férjemmel, hogy babát szeretnénk, az első együttlétünkből összejött a mi kis Picurkánk :)

2014. márc. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!