Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány ciklust kell várni, ha...

Hány ciklust kell várni, ha eddig Nuvaringel védekeztünk, de már babát szeretnénk?

Figyelt kérdés
3 hónapot elég ha várunk? Vagy többet kell?

2014. márc. 31. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapot vártam, de azt hallottam, hogy akár következő hónapban is próbálkozhattunk volna.
2014. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Nuvaring nagyban befolyásolja hogy mennyi idő alatt sikerül majd a baba? 2,5 évig használtuk.
2014. márc. 31. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 3,5 évig használtam és a 2. próbálkozós hónapban megfogant a fiunk. 1. vagyok
2014. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Nuvaring minimális hormont tartalmaz, így hamar ürül a szervezetből,(pl. ha többet van lenn, mint 3 óra, már nem garantált a védelem) ha más problémanem adódik, akár azonnal is teherbe lehet esni. Én január 26-án vettem le az utolsót, most 9 hetes terhes vagyok :)
2014. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Nuvaring helyi hormonális fog gátlás így a szervezetedben szinte jelen sincs. Nyugodtan az első hónapban már lehet próbálkozni, manapság már azt mondják hogy a gyógyszer utáni első hónapban is nyugodtan lehet próbálkozni.
2014. ápr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!