Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biztos más is van így mint...

Biztos más is van így mint én. Megpróbáljuk megnyugtatni egymást? Kérlek, tartsatok velem!

Figyelt kérdés
Sokat olvasgattam mostanában ezt az oldalt, pedig nem vagyok annak híve, hogy neten keresztül gyógyuljon az ember:) Én is túlestem egy vetélésen, 2 elég nehéz év áll mögöttem, és nagyon csalódott voltam. Nekem az anyukám azt mondta, hogy nincsenek véletlenek, és azóta már én is megtaláltam a "miértemet"! Kérlek Titeket, beszélgessünk erről, és próbáljunk meg új erőt adni azoknak a próbálkozóknak, akik el vannak keseredve, hogy új erőt kapjanak! Írjatok, és osszuk meg egymással, hogy utólag ki mivel lett okosabb!
2009. dec. 18. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se sikerül.Én PCOISvagyok.Kezdem feladni. Veled mi a helyzet?
2009. dec. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Velem?... Tavaly a családom: 4 tesó, és a nevelőapám, akit sajátomként szeretek és az édesanyám elköltözött Hollandiába. Nagyon jó viszonyban voltunk, és mikor megtudtam július elején, hogy megvan a végleges időpont, elég nehezen viseltem. Aztán abbahagytam a fogi tablettát, és mire meg kellett volna jönnie, kiderült, hogy terhes vagyok. Nagyon boldogok voltunk a párommal, akivel akkor már 7 éve voltunk együtt. Aztán egy nap belázasodtam a munkahelyemen, és rá 1,5 hétre elvetéltem. Kiderült, hogy a légkondi okozta a fertőzésemet. Sajnos, ahogy kilábaltam volna az egyik fertőzésből, mindjárt jött a másik, mind a légkonditól... Amikor aztán elkezdtem inni a gyógyteát és használni a fertőtlenítő olajat (párologtattam). A nőgyógyászom javaslatára elültem egy másik helyre a munkahelyemen, és kb. 3-4 hónapja van rendszeres ciklusom és peteérésem. Lassan megemésztettem, hogy a családom a világ másik végén van. Felmondtam a munkahelyemen és megpróbálom az itthoni dolgaimat is rendbe tenni. És már nem görcsölök, most abba hagytam a teát, kíváncsi vagyok, így is működöm-e. És szépen lassan rájöttem, hogy mit tanultam én a vetélésből, és hogy miért történt mindez velem/velünk. Írj te is! Mi pontosan a betegséged, nem sokat tudok róla. Keressünk együtt miértet! Én már nem szeretnék keseregni! Ha gondolod, leírhatom Neked, hogy én mire jöttem rá!

Köszi, hogy írtál!

2009. dec. 18. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!