Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka? Terhes lennék?

Esty910212 kérdése:

Mi lehet az oka? Terhes lennék?

Figyelt kérdés
Január 26-án jött meg utoljára. Február 12-én voltunk együtt a párommal, akkor volt peteérés. Védekeztünk. Február 27-én megjött, kevesebb volt, hamarabb elmúlt. Azóta nem jött meg. Mindig 28 naposak a ciklusaim. Csináltam 2 tesztet, igaz nem a reggeli vizeletből, de negatív lett. Ennek ellenére hányingerem van, fájdogál a hasam, feszülnek a melleim, össze-vissza eszek.Állandóan megjön érzésem van, rohanok is, hogy hátha, de semmi. Helyette sok fehér folyás van. Ha terhes lennék, akkor 8. hetes. Járt már valaki úgy, hogy nem mutatta ki a teszt, mégis terhes volt? Én már másra nem tudok gondolni.. Sosem volt ilyen velem.
2014. ápr. 1. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Már 8 hetes terhességet nem csak reggeli vizeletnek kell kimutatni.Nekem délutániból 7 heteset kimutatott és émelygésen kívül semmit nem éreztem.Nem tartom valószínűleg,hogy terhes vagy,de ez csak az én véleményem,csinálj olyan 3-4 nap múlva még egy tesztet és az már tuti,hogy megmondja a választ.
2014. ápr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem sem vagy terhes, főleg ha védekeztetek is...mivel védekeztek egyébként? ha gyógyszerrel, az okozhat kimadarást/csúszást..
2014. ápr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!