Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék? Sok gyanus...

Terhes lennék? Sok gyanus jelem van. De ezek koraik még.

Figyelt kérdés
A párommal mensi után voltunk együtt. Azóta eltelt kb 11 nap, a szaglasom olyan mint egy kopóé, bizonyos ételeket visszataszítónak tartok, sokat szédülök. Ma pisilés után azt vettem észre, mintha nagyon picit véreztem volna... Az utobbi napokban több a hüvelyváladékom is.. Szerintetek? Babás lennék?
2014. márc. 20. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a menzesz utáni napon lettem terhes. Már egy hét múlva voltak tüneteim, pedig nem terveztük a babát, csak úgy voltunk, hogy ha véletlen összejön, akkor sem gond.


Az aktustól számított 10 nap múlva már érzékenyebb teszt kimutatja.

2014. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pont ugyan így vagyunk mi is! Beszéltünk már babáról, de projekt még nem indult. Most viszont nagyon örülnék, ha "becsúszott" volna :)

Köszönöm a válaszod!

2014. márc. 20. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!