Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kislányom 14 hónapos és...

Rflo kérdése:

A kislányom 14 hónapos és kistesót szeretnénk. Néha másra sem tudok gondolni, máskor meg pánikolok. Félek a rosszullétektől, a szülés utáni depressziótól. érezni fogom biztosan, hogy itt az ideje, vagy mindig bennem lesz ez a kettős érzés?

Figyelt kérdés
Mikor a kislányomat vártam annyira biztosan tudtam,hogy készen állok...egészen addig, míg 6 hetes korában el nem fogott a szülés utáni depresszió.Gyógyszerek nélkül kimásztam belőle,de lassú és nehéz meccs volt.Ez különösen aggaszt. Félek,hogy megint ilyen hatással lesznek a hormonok.És a terhességem is nehéz volt, sok rosszulléttel.Csak az a baj, hogy mikor már azt érzem,hogy ,hogy még nem jött el újra az idő, akkor valami változik és megint máson sem jár az agyam csak a babán.

2014. ápr. 1. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt, sajnos nem változott csak amikor teherbe estem. Akkor viszon más problémákon aggódtam, tehát teljes megnyugvás nincs, de szerintem ez a természetes. :) 27 hetes kismama
2014. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!