Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek, vagy ne...

Tigrincs88 kérdése:

Terhes lehetek, vagy ne reménykedjek?

Figyelt kérdés
Február 11én levetettem a hormonos spirálom.Rá 2 napra megjött,tartott 7 napig.Ezután március 1-jén jött meg,igaz 2napig barnáztam,és 5 napig véreztem.Miután elmúlt,elég sűrűn együtt voltunk a párommal,természetesen nem védekeztünk,szeretnénk babát.Március 14-15-én tojcsis nyákom volt,és sokat szúrt a petefészkem.Ez után is együtt voltunk 16-án,18-ánFogalmam sincs mikor kellene megjönnie,soha nem volt 2 egyforma hosszúságú ciklusom.Pár napja szinte folyamatos hányingerem van,és szemmel láthatóan nőtt a mellem.De a ma reggeli tesztem negatív,a délutánin meg nagyon meg kell eröltetnem a szemem,hogy lássam a2 csíkot.Lehet nincs is ott csak én szeretném.Kérlek normálisan válaszoljatok.Ez lenne a harmadik terhességem,de úgy érzem magam,mint egy kezdő.
2014. ápr. 2. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem várj 1-2 napot és csak utána tesztelj. Ha most halvány csíkot véltél látni és az valóban ott volt akkor két nap múlva azt világosan kell látnod. + jó volna reggeli első vizeletből tesztelni, abban magasabb a hormonkoncentráció.
2014. ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. :)
2014. ápr. 2. 23:58
 3/3 A kérdező kommentje:

Az kimaradt,hogy pár napja akár állva is el tudnék aludni.

Tegnap elött görcsöltem,azt hittem megjön,de semmi.Se barnázás,se vérzés.

2014. ápr. 3. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!