Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki teherbeesés...

Van itt olyan aki teherbeesés után tudta meg, hogy pajzsmirigy alulműködése van? Mi lett a babával?

Figyelt kérdés
Kicsike még a terhességem, max 2-3 hetes, de tuti :) Viszont most tudtam meg azt is hogy a tsh magas (6,43, 4,23, 5,42) ezek az értékek egy hónapon belül voltak nézve. Szerdán megyek endokrinológushoz. Ugye nem lesz baja a kicsikémnek?
2014. ápr. 7. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez baj lenne.

Az értékeid tényleg magasak, de szerdán a doki ír fel gyógyszert, kiváltod, elkezditek felépíteni, havonta mész kontrolra, és minden rendben lesz (én is így voltam anno, a 26. héten emelni is kellett az adagon, de egészséges kisfiam született.)

2014. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam egybeesett a terhesség híre és a pajzsmirigy-alulműködés ténye! Kaptam euthyroxot, amit elég hamar felépítettünk, de a terhesség alatt végig emelgetni kellett, igaz kicsiket egyszerre. Most 25 hetes vagyok és kiderült, a vércukrommal sincs minden rendben. Az előző terhességemnél nem volt semmi gond.
2014. ápr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is az elején derült ki (nekem a t4 volt iszonyatosan alacsony), kaptam gyógyszert, havonta ellenőrizték, és volt, hogy emelni kellett az adagon.


a baba egészséges, 5 hónapos, de úgy tűnik, a gyógyszert egyelőre nem tudom letenni (azóta is rendszeresen ellenőrzik)

2014. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!