Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet bita kérdés, de nem...

Lehet bita kérdés, de nem tudom mire vélni, adnátok tanácsot vagy volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Szept 29én megjött, egy nappal hamarabb mint ahogyan kellett volna (hőmérőztem), mennyiségileg és állagra is másabb volt mint szokott lenni. A melleim menzesz alatt is feszültek és azóta is érzékenyek, szúr feszül a hasam alja és azt veszem észre, hogy egy két. ruhadarabom nem akar rám jönni (hízni nem híztam). Menzesz alatt émelyegtem, ami mára elég durva hányingerre váltott (most is kuzdok ellene) és egyre sűrűbben járok wc-re pedig alig iszom.

Szerintetek lehet baba a dolpgban, volt már valaki hasonló cipőben?

Ha most tesztelnék valós eredményt mutatna?


2014. ápr. 8. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp tesztelj. :) És írd meg mi lett.
2014. ápr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha szept. 29-én jött meg utoljára, akkor durván 7 hónapos terhes lennél. Szerinted?
2014. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már majdnem egy éve nem menstruáltam, mikor pozitív lett a teszt, akkor voltam 5 hetes terhes. Úgyhogy csinálj tesztet, lehet, hogy nemrég sikerült a baba, de az is lehet, hogy más van a háttérben.
2014. ápr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocs nem szeptember akart lenni hanem március...

Nem is tudom honnan jott ez a szeptember...

2014. ápr. 8. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!